reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
reklama
[QUOTE=tulipanek1208;5063243]No i własnie dlatego nie chcę mówić o tym lekarzowi... poprostu chcę sobie zaoszczędzić widoku jego min...
Czy myślisz, że po zabiegu moge już w pierwszym cyklu zacząć pić zioła??? Nie chcę niczego robić na siłę, żeby w razie czego nie zaszkodzić maleństwu... bo kolejnej straty juz chyba nie przetrwam...[/QUOTE]

ja myślę, żenic się nie stanie jak będziesz pić już teraz :tak: leki to leki- chemiczne, a ziółka to naturalne :tak:

a mam do was pytanko bo tam jest ze 1 lyzeczxke zil zapazyc a wy parzycie plaska czy czubata lyzeczke????bo ja parze czubata i niewiem czy dobrzer czy nieprzedobrze???:eek:

ja piję nr 3 płaską łyżeczkę na kubek ok 200 ml, a parzę 30 minut ;-)

dziewczyny u mnie dziś 5 dc, a od 2 dni kłuje prawy jajnik...mysle, ze ziółka działąja i go do pracy pobudzają...boli jak na owulkę dosłaownie... ostatni raz owulkę miałą z nego ok 3 cykli temu...jakiś lenichuch z niego...więc mama nadzieję, ze to szczęście przyniesie

u mnie 7 dc (plamienia), a od wczoraj czuję już jajniki :-) ziółka szybko działają ;-)


Dopiszcie mnie na pierwszą stronę :tak:
ziółka nr 3 (do owu) i Lutka na skrócenie cykli
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki
Dopiero zorientowałam się ze jest taki wątek..
Wyobrażcie sobie ze ja dopiero jeden cykl pije ziołe ojca sroki a już widziałam poprawę:tak::happy: przedewszystkim wystapiły objawy owulacji, czulam jajniki ze pracują i miałam śluz a nigfdy wczesniej tak nie bylo, nigdy...jestem pwna ze to zasługa tych ziółek:tak:pozatym strasznie się na nie nastawiłam i w nie wierzę...:tak:
 
Hej dziewczynki
Dopiero zorientowałam się ze jest taki wątek..
Wyobrażcie sobie ze ja dopiero jeden cykl pije ziołe ojca sroki a już widziałam poprawę:tak::happy: przedewszystkim wystapiły objawy owulacji, czulam jajniki ze pracują i miałam śluz a nigfdy wczesniej tak nie bylo, nigdy...jestem pwna ze to zasługa tych ziółek:tak:pozatym strasznie się na nie nastawiłam i w nie wierzę...:tak:
my też w nie wierzymy, a jaką mieszankę pijesz?
 
Ja wlasnie pije pierwszy kubas ziolek na druga faze. I nawet mi smakuja! Bo balam sie, ze nie dam rady ich pic bez cukru... Ale sa w porzo ;o)
 
Kurcze nie sądziłam że aż tylu osobom się udało tak szybko po ziółkach zaciążyć. Mam nadzieje że moje przyjdą we wtorek i też zacznę. Zastanawiam sie czy do mieszanki nr3 nie dołożyć jeszcze jakiejś innej.
 
:)) Witam się:)

U mnie efekty niedlugo beda pchac sie na swiat
:-D

:)) Oleńko, nie wiedziałam że Ty byłaś na ziółkach:) Nektarynka tak, też jej się udało po ziółkach. Aż miło przeczytać coś takiego:) I to już niedługo maluszek się pojawi na świecie, ale to zleciało:)


Mysle, ze najlepiej zaczac od poczatku cyklu i skonczyc na owu - po owu raczej nie ma specjalnego sensu pic. Jesli jestes w miare na poczatku cyklu, to mozesz sprobowac pic, ale jesli to juz koncowka, to ja bym sobie odpuscila
;-)
Czemu kończyć na Owu, czytałam że trójkę można pić cały czas. ja mam niski progesteron w drugiej fazie cyklu, i mamm nadzieję że mi pomogą te ziółka.

Pij pij :tak: Tylko do maksymalnie 5 dni po owu, w koncu po ewentualnej implantacji nie mozna juz sie alkoholizowac :-D Polecam Ci mierzenie temperatury, wtedy bedziesz wiedziala czy ziolka wywolaly u Ciebie owulacje
:tak:
Ja mam właśnie zamiar sprawdzać wpływ ziółek tylko za pomocą tempki w tym cyklu, bo nie chce wydawac kasy na monitoring jak M. nie ma. A nie wiecie czy ziółka nie wpływają na tempke??
Dziewczyny postanowiłam powklejać z forum bociana tamte ziołopijki aby po przeczytaniu zachęcić inne dziewczyny do picia ziółek bo jak się to czyta to bardziej podnosi na duchu.
Widziałam tą listę już:)) Imponujące i dające ogromną nadzieję:)
Hej dziewczynki
Dopiero zorientowałam się ze jest taki wątek..
Wyobrażcie sobie ze ja dopiero jeden cykl pije ziołe ojca sroki a już widziałam poprawę:tak::happy: przedewszystkim wystapiły objawy owulacji, czulam jajniki ze pracują i miałam śluz a nigfdy wczesniej tak nie bylo, nigdy...jestem pwna ze to zasługa tych ziółek:tak:pozatym strasznie się na nie nastawiłam i w nie wierzę...:tak:
Bablyss:))) No to super. Pamiętam że Nektarynka CI chyba swoje podsyłała i się zastanawiałam ostatnio jak własnie u CIebie:)) Który masz dziń cyklu??

Miłego dnia dla wszystkich:)

Ja dopisuje się do ziołopijek:)) Wczoraj wieczorem wypiłam pierwsza szklaneczkę. Nawet smaczna:) mam kolejny cykl bez starań wiec nawet jak mi się cos pokiełbasi to nie będę rozpaczać ( o ile cykl nie będzie trwał 2 m-ce:D). Pełna wiary i nadziei rozpoczynam kurację:) zycze powodzenia i czekam na rezultaty:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam się
jejku nie moge się przyzwyczaic do nowej oprawy BB (wczoraj dopiero weszlam na forum i zobaczylam zmiany)

zajączku tak od Nektarynki je mam:) ja widze naprawdę znaczną różnicę, dla mnie są pyszne w smaku, ale ja lubię ogolnie takie ziołowe ustrojstwa...:tak:mi to bardzo smakuje...a ja mam 28 dzien cyklu a cykle mam tak przewaznie 33 dni ale ja mam bardzo różnie @ także trudno powiedziec kiedy się spodziewac @

nie pamietam ktora z dziewczyn pytała mnie o to jaką mieszankę piję, to zioła ojca sroki na pierwszą faze cyklu jak dobrze pamiętam i pije się je przed snem na poł godz. zaparza w szklance przez 30 min.zdaje mi się ze na forum bociana to trzecia mieszanka ale nie chcę pleśc głupot...ale u mnie to na co by nie było to się przyda bo wszystko szwankuje:zawstydzona/y:teraz kupie sobie w aptece ziołowej(tak jak olapolap) w torebeczkach te ziółka zmieszam i będę dalej piła:tak:

pozdrawiam dziewczynki:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Już tak na maksa zdecydowałam się na picie ziółek tylko nie wiem jakie wybrać?! jak już wcześniej pisałam w pierwszą ciążę zaszłam po 1,5 roku starań i udało się w pierwszym cyklu z Clostybegyt, bo nie miałam owulacji, więc jak wyczytałam na forum, mieszanka 3 będzie dla mnie ok(bo teraz prze dwa miesiące mam być bez Clostybegytu żeby organizm odpoczął), ale jeszcze myślę co zrobić żeby zapobiegać przykrym niespodziankom (bo w 8 tc miałam łyżeczkowanie, bo serduszko nie biło...) może jeszcze coś do tej miesznki 3 dołożyć??? Proszę o radę...
I jeszcze jak mam pić tą mieszankę 3??? To są jakies dni w cyklu czy cały miesiąc tak poprostu????
 
Do góry