reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Missis ja dzis zaczynam pić ta mieszankę 2 ziółek wiec na razie wykreśl mnie z ziołek o. Sroki :)
ja zaczynam pić macierzanke i krwawnik :-)

zobaczymy czy metody Górali zadziałają :tak:

Tulipanku ja nie wiem czy te ziola mozna mieszac???:baffled:
 
reklama
zajczek moze robie reklame ale co tam ja kupilam u tego goscia ma wszystkie ziolka do skompletowania wiec mozemy wszystkie sie u niego zaopatrywac wedlug mnie wporazdku facet ja moje ziolka bede miec juz jutro :-)

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Zabko myślisz, że jeżeli zamówię gotową meszankę (już przygotowaną) na allegro to będzie to jakaś lipa??? Bo ja znalazłam coś takiego CIĄŻA -OWULACJA ZIOŁA KS SROKI 150 GRAM!!! (939375165) - Aukcje internetowe Allegro

No własnie ja tez nie wiem co moge pić żeby było jak najlepiej:-) ale liczę, że dziewczyny mi doradzą... a ja sama zdecydowałam się na mieszankę 3 i nawet już ją zamówiłam... teraz tylko czekam na info od i do kiedy ją pić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
tulipanek a moze sprobujesz jeszcze dodatkowo przeciwporonna ?? mysle ze jezeli nie bedziesz pila jedna po drugiej to ok a moze do owulki nr3 a po na druga faze?? ja wlasnie chce tak zrobic albo ziolka albo lutka

dopisalam tam do listy kogo trzeba :) ale na glowny dzisiaj nie zagladne watek bo padam z nog i jeszcze jutro mi kazali isc do pracy :(
 
betusia bardzo intryguje mnie ta Twoja mieszanka, próbowałam coś poszukać o niej w necie i cichosza na ten temat, ale jak sprawdzona to może watro wypróbować?
 
Kochane a czy któraś z Was pije Alveo ?!? Może na samo zafasolkowanie nie pomaga, ale na ogólny stan psych-fiz jak najbardziej...
Ja piłam kiedyś dość długo i czułam się zdecydowanie lepiej, teraz też zamówiłam na allegro dwie butelki i będę piła jak tylko przyjadą.
 
zajączku tak od Nektarynki je mam:) ja widze naprawdę znaczną różnicę, dla mnie są pyszne w smaku, ale ja lubię ogolnie takie ziołowe ustrojstwa...:tak:mi to bardzo smakuje...a ja mam 28 dzien cyklu a cykle mam tak przewaznie 33 dni ale ja mam bardzo różnie @ także trudno powiedziec kiedy się spodziewac @
Babylyss, Ty sie masz "nie spodziewać @" a nie spodziewać. Mnie tez w miarę smakują. A prowadzisz jakieś obserwacje, np. mierzenie tempki??
Już tak na maksa zdecydowałam się na picie ziółek tylko nie wiem jakie wybrać?! jak już wcześniej pisałam w pierwszą ciążę zaszłam po 1,5 roku starań i udało się w pierwszym cyklu z Clostybegyt, bo nie miałam owulacji, więc jak wyczytałam na forum, mieszanka 3 będzie dla mnie ok(bo teraz prze dwa miesiące mam być bez Clostybegytu żeby organizm odpoczął), ale jeszcze myślę co zrobić żeby zapobiegać przykrym niespodziankom (bo w 8 tc miałam łyżeczkowanie, bo serduszko nie biło...) może jeszcze coś do tej miesznki 3 dołożyć???
I jeszcze jak mam pić tą mieszankę 3??? To są jakies dni w cyklu czy cały miesiąc tak poprostu????
Tulipanek, najlepiej zaczac je pić od poczatku cyklu. Niektóre dziewczyny piją 3 do owu. a później albo ta na progesteron albo przeciwporonną.
Zabko myślisz, że jeżeli zamówię gotową meszankę (już przygotowaną) na allegro to będzie to jakaś lipa??? Bo ja znalazłam coś takiego
No własnie ja tez nie wiem co moge pić żeby było jak najlepiej:-) ale liczę, że dziewczyny mi doradzą... a ja sama zdecydowałam się na mieszankę 3 i nawet już ją zamówiłam... teraz tylko czekam na info od i do kiedy ją pić...
Najlepiej pić od początku cyklu, bo ma przeciez wspomagac Owu:) a zakup mieszanki w sklepie zielarskim kosztował mnie niecałe 25 zł. Na pewno bardziej opłacalne bo wyszło tego duuużo:)
 
Zajączku, tak, ja tez bylam na ziolkach :-) Zachecilam sie po tym, jak Nektarynka pisala, ze ma dzieki nim owu (a u mnie problemem byly wlasnie cykle bezowulacyjne). Trojke mozna pic przez caly cykl, ale skoro ona jest na owu, to ja juz nie pilam (za to bralam luteine). Ziolka same w sobie nie wplywaja na temperature - jesli bedzie podwyzszona, to znaczy, ze byla owu :laugh2:. Oj zlecialo szybko, sama nawet nie wiem kiedy ;-)

tulipanek
- to przykre co Cie dotkenlo :-( ale tak sie czasem dzieje, najprawdopodobniej to ten konkretny zarodek byl wadliwy, wiec nie sadze zeby byla potrzeba dokladac jakies inne ziolka 'na wszelki wypadek'... Nektarynka kupowala ziolka na allegro i byla zadowolona. W tym watku jest wszystko napisane - ile i kiedy pic ;-)
 
Missis ja dzis zaczynam pić ta mieszankę 2 ziółek wiec na razie wykreśl mnie z ziołek o. Sroki :)
ja zaczynam pić macierzanke i krwawnik :-)

zobaczymy czy metody Górali zadziałają :tak:
Ja teraz pije ziolka na druga faze cyklu. W sklad wchodzi pokrzywa, krwawnik i przywrotnik. To moze bym sobie do tego dodala jeszcze ta macierzanke? Co sadzicie?:confused:
 
reklama
tulipanek a moze sprobujesz jeszcze dodatkowo przeciwporonna ?? mysle ze jezeli nie bedziesz pila jedna po drugiej to ok a moze do owulki nr3 a po na druga faze?? ja wlasnie chce tak zrobic albo ziolka albo lutka

dopisalam tam do listy kogo trzeba :) ale na glowny dzisiaj nie zagladne watek bo padam z nog i jeszcze jutro mi kazali isc do pracy :(

No własnie potrzebowałam porady czy te zioła można pić w taki sposób ja napisałaś, do owu 3 a po przeciwporonne...
A luteinę dostanę bez recepty? Nie wiem czy mogę to tak sama stosować czy muszę zapytać gina???

Babylyss, Ty sie masz "nie spodziewać @" a nie spodziewać. Mnie tez w miarę smakują. A prowadzisz jakieś obserwacje, np. mierzenie tempki??

Tulipanek, najlepiej zaczac je pić od poczatku cyklu. Niektóre dziewczyny piją 3 do owu. a później albo ta na progesteron albo przeciwporonną.

Najlepiej pić od początku cyklu, bo ma przeciez wspomagac Owu:) a zakup mieszanki w sklepie zielarskim kosztował mnie niecałe 25 zł. Na pewno bardziej opłacalne bo wyszło tego duuużo:)

Dzięki za info... U mnie w zielarskim tego nie dostałam (co prawda męzulek pytał:-)) powiedziała mu kobieta, że trzeba to wszystko "komponować" i chyba się wystraszył, dlatego zamówiłam w necie, ale następnym razem sama pójdę do zielarskiego, tylko teraz jak narazie po tym wszystkim co się stało nie mam siły wychodzić z domu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry