reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
mnie nie kluje tylko tak cmi po bokach i mam nadzieje ze to jajniki.. sama nie wiem czy to od ziol czy to czasem nie jelita ... w ogole nie mam do tego glowy mam taki stres w pracy nie wiadomo co sie dzieje i w ogole mam dosc padam na pysk i chcialabym sie zwolnic w pizdu ajjj :( dlatego nie wchodze na glowny bo nie mam sily a po drugie nie chce smecic... jeszcze stary (dyro) mnie porzadnie wkurzyl w pracy...
smec do woli. Jestesmy, zeby wysluchac kazdego smecenia... Kto wie, kiedy bedzie nasza kolej? ;o)
 
reklama
Kurna chata...a moje ziółka jeszcze nie przyszły. A już minął tydzień.

missiiss są osobniki którymi w życiu nie warto się przejmować, bo przecież nikt nie zasługuje na to żeby doprowadzić nas do wkurzenia!
 
dzieki mysza.... no szlak by to trafil ... pilamj e z cholerna wiara najwidoczniej mnie pomogly by pozniej wiec z clo bede pila i teraz do konca cyklu... tzn nie iwem czy teraz do konca pic bo nie chce zeby dupek sie mieszal z dzialaniem ziol a one sa na estrogen zeby owu byla wiec chyba od pierwszego dc zaczne znow pic.... ehhh
 
To może faktycznie nie pij teraz ziółek, jak masz brać dupka a od nowego cyklu pełną parą ziółka i clo... i musi zadziałać!!!
 
no wlasnie chyba mysza tak zrobie narazie ziola odpuszcze a teraz pelna para dupek i pozniej pelna para clo i ziola... korci mnie na czesniejsza @ jak cholera... :( musialabym wziac mega dawke dupka... boje sie troche... ale tak juz bym chciala zaczac noy cykl :(
 
A są jakieś przeciwskazania do przyjęcia mega dawki dupka ?? Czy to później nie zaburzy cyklu ?
 
reklama
a jest ktoras ktora bedzie pila ziola wraz z braniem clo ?? bo mnie to czeka od nastepnego cyklu :(

Bardzo dobre polaczenie
:tak::tak::tak:

dzieki mysza.... no szlak by to trafil ... pilamj e z cholerna wiara najwidoczniej mnie pomogly by pozniej wiec z clo bede pila i teraz do konca cyklu... tzn nie iwem czy teraz do konca pic bo nie chce zeby dupek sie mieszal z dzialaniem ziol a one sa na estrogen zeby owu byla wiec chyba od pierwszego dc zaczne znow pic.... ehhh

Lepiej odstaw ziolka, wez dupka - jesli bralas go juz wczesniej to przynajmniej wiesz mniej wiecej kiedy sie cykl skonczy. A od nowego cyklu clo+ziolka!


no wlasnie chyba mysza tak zrobie narazie ziola odpuszcze a teraz pelna para dupek i pozniej pelna para clo i ziola... korci mnie na czesniejsza @ jak cholera... :( musialabym wziac mega dawke dupka... boje sie troche... ale tak juz bym chciala zaczac noy cykl :(

Nie rob tego... Mozesz sobie namieszac i rozregulowac cykl, a jak od przyszlego cyklu masz juz zaplanowana porzadna stymulacje, to szkoda by bylo cos teraz popsuc.....
 
Do góry