reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
hej kobietki ja dalej walcze z wami pwnie jeszcze kilka cykli bo z moja owu kiepsko ale mamy zolka wiec jest nadzieja:tak:
 
reklama
ja też chciałam bliźniaki ale chyba nie będzie bo mam siostrę bliźniaczkę a jak tak chciałam 2 synków:happy: a mój mąż oczywiście córcię

:-) z reguły to jest na odwrót ->faceci chcą syna, a kobiety córki!

U nas też było ciśnienie na dziewczynkę, ale teraz to już na prawdę wszystko jedno.
 
MISSIISS a ja mam dla ciebie pomysl tak sobie wczoraj myslalam ze moglabys zmienic temat ZIOLOPIJKI na temat ZIOLOPIJKI-NATURALNE WSPOMAGACZE STARANEK bo zilopijki niewiele mowi innym babkom z forum a taki tytul przyciagal by uwage i bylo by nas wiecej bo wiele kobietek pewnie nawet niewie ze mozna sie wspomoc ziolkami :tak: pomysl o tym :tak:
 
zabka ja bardzo chetnie zmienie ale nie wiem jak zaraz cos pokombinuje bo slowo babyboomowe moderatorka usunela. przykro mi ja nie wiem jak to zmienic chyba sie nei da przynajmneij swykla forumowiczka tego zrobic nie moze :/
 
Ostatnia edycja:
zabka ja bardzo chetnie zmienie ale nie wiem jak zaraz cos pokombinuje bo slowo babyboomowe moderatorka usunela. przykro mi ja nie wiem jak to zmienic chyba sie nei da przynajmneij swykla forumowiczka tego zrobic nie moze :/
a jesteś jakąś moderatorką? chociaż ;po części?
jak ziółka czujesz jakąś poprawę?
 
Ostatnia edycja:
ja czuje teraz od wczoaraj pobolewanie jajnikow ale sie wszystko okaze czy cos sie tamrozwija w tych jajnikach jutro. mam wizyte o 15.45 i sie dowiem czy ziolka zadzialaly czy nie oby pomoglo cos zeby ta oowulka ktorej tak dawno nie widzialam zeby byla a ty cos czujesz??
 
ja czuje teraz od wczoaraj pobolewanie jajnikow ale sie wszystko okaze czy cos sie tamrozwija w tych jajnikach jutro. mam wizyte o 15.45 i sie dowiem czy ziolka zadzialaly czy nie oby pomoglo cos zeby ta oowulka ktorej tak dawno nie widzialam zeby byla a ty cos czujesz??
właśnie żadnych bóli podbrzusza czyli chyba owu nie było wydaje mi się, że mam chyba co drugi cykl(od 2 miesięcy)
więc następny z ziółkami
 
reklama
mnie nie kluje tylko tak cmi po bokach i mam nadzieje ze to jajniki.. sama nie wiem czy to od ziol czy to czasem nie jelita ... w ogole nie mam do tego glowy mam taki stres w pracy nie wiadomo co sie dzieje i w ogole mam dosc padam na pysk i chcialabym sie zwolnic w pizdu ajjj :( dlatego nie wchodze na glowny bo nie mam sily a po drugie nie chce smecic... jeszcze stary (dyro) mnie porzadnie wkurzyl w pracy...
 
Do góry