reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

Ja też robiłam sobie wykresy i zawsze mówiono mi że ostatnie dni płodne to są w tedy jak temp.skoczy widocznie do góry i tak sie utrzymuje przez 3 dni i to niby są najlepsze dni. No nie wiem, bo nam sie udało jak przestałam robic te pomiary, wykresy. Ale pamiętam, że to był dokładnie środek cyklu- 14dzien.
Powodzenia wszystkim Starającym sie.:tak:
 
reklama
Witam,
Moje cykle trwaja średnio 28 dni, czasem zdaza sie 26 lub 30. W tym miesiącu okres miałam 5 dni, 6 dnia cyklu wieczorem zobaczyłam u siebie przezroczysty ciągnacy śluz. Następnego dnia czyli w 7 dniu cyklu kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Teraz jest mój 10 dzien cyklu i mam śluz bardzo ciągnący z domieszką białych nitek,da sie rozciągnąc na kilka centymetrów. Czy mogłam zajść w ciąże?
 
owulacja może wystąpić nawet w trakcie krwawienia miesięcznego, wiec dlaczego by nie w 7 dniu cyklu :-). mierzysz tempkę? bo jesli był skok, to prawdopodobnie była owu. ale czasami tez rozciągliwy śłuz nie jest uwieńczony owulacją:-(

pytasz czy mogłaś zajsc w ciąze. jesli uprawialiście sex bez zabezpieczenia, to mogliscie
 
Tylko w takim razie czy nie za wczesnie ta owulacja? Żeby sie nie okazało że nie bede mogla zajśc wciąże przez to. Jakiś czas temu byłam u ginekologa i mowil ze wszystko jest w porzadku. wtedy byłam w 16 dniu cyklu i też juz było po owulacji.
 
Cykle typowe,zazwyczaj 28 dni, w ciagu pół roku był jeden 26 dni.
No wlasnie z partnerem zaczynamy myślec o dziecku.
Mamy po 25 lat wiec moze juz czas.
Do tej pory sie zabezpieczalismy do 16 dnia cyklu, a od 16 juz nie i ciązy nie było. Wiec może faktycznie u mnie zawsze ta owulacja wczesniej wystepuje o ile jest wogole.
 
reklama
Do góry