reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

witam my też się staramy i po poronieniu mam jakoś wszystko inne,okres miałam 23 listopada i nie wiem jak obliczyc ten dzień.Wcześniej było łatwiej bo licząc od miesiączki 14 dzień był najbardziej płodny a teraz nie wiem bo ochota przyszła mi w dniu 10 i o co chodzi,czy to też może być płodny dzień? pomocy
 
reklama
Czesc dziewczyny.
jestem tu nowa,bo od niedawna staramy sie o dzidzie.pierwsza metada jaka probuje jest mierzenie temperatury.
Dzis jest 28 dc temp.utrzymuje sie w granicy 37stponi.Moje cykle trwaja 30 dni.Tak wiec za dwa dni powinna nadejsc @.Objawy sa bolace biusty,ale bardziej sutki.Boli tez podbrzusze,kilka dni temu mialam mdlosci,ale trudno okreslic z jakiego powodu.
Mam pytanie kiedy temperatura zacznie spadac?w czasie @ przed?
No i slyszalam ze w czasie zagnierzdzania mozliwe jest slabe krwawienie,w ktorym dniu to sie dzieje?
 
Żeby tylko człowiek mógł wyluzowac i zapomniec o tych temperaturkach...Mój M dziwnie na mnie patrzy bo zaczełam ją mierzyć...mówi,ze znowu będę się stresować...niepotrzebnie. Powiedział,ze schowa mi mój termometr:szok:
Troszkę ta moja przygoda z termometrem wybija mnie z rytmu:baffled: ale daje sobie na te pomiary m-ąc...może dwa a pózniej zonaczę jak będzie...
A jak tam u was?
widzę,że dziewczyny miały także problemy z tempką (wcześniejsze posty)
 
Dziewczyny, ja już sama nie wiem co z tą tempką -raz mam podwyższoną, razem normalną. Teraz też zmierzyłam i jest 37:-) Ostatnią @ miałam 1 stycznia, niby jest 19 dzień cyklu, a ja cały czas czuję kłucie w jajniku (głównie w lewym) i tak już od jakiegoś 10 dnia cyklu. Nie wiem w takim razie kiedy mam owulację, bo po tempce to chyba nie dojdę. Wczoraj miałam śluz owulacyjny, dzisiaj kłucie w jajniku cały czas:baffled: sama już nie wiem...
 
Ok moze znajdzie sie tu jakas mama albo ktos kto ma wieksze pojecie ode mnie na temat NPR a konkretnie pomiarow temperatury.
Zawsze przed okresem spadala mi do normalnego poziomu a teraz dostalam okres (teoretycznie bo taki bardzo slaby jest) a temperatura wyzsza caly czas sie utrzymuje. I Teraz nie wiem ciąża czy nie?
 
HELP
Zawsze przed okresem spadala mi do normalnego poziomu a teraz dostalam okres (teoretycznie bo taki bardzo slaby jest) a temperatura wyzsza caly czas sie utrzymuje. I Teraz nie wiem ciąża czy nie?
 
Ja sobie też zawsze obiecuje że bede mierzyc tempke ale jakos za leniwa jestem. Gdyby teraz nie poszło to napewno tak zrobie...
 
dzieczyny jesli duzo kozystacie z komputera polecam programik 4womenonly, do znaleznienia na programosach/dobrych programach...
bardzo ulatwia prowdzenie pomiarow.
U mnie niestety pomylka... tempka wrocila do normy :(
 
reklama
Witam wszystkich


Chcialabym wszystkich zaprosic do dyskusji i wymiany pogladow na temat naturalnych metod planowania fasolek (to brzmi prawie jak ogrodnictwo:))))


Czy ktoras z Was je stosuje ? Jakie macie z nimi doswiadczenie ?


Ja zaczynam dopiero obserwacje i wiele pytan mi sie nasuwa, na ktore czasem odpowiedzi nie umiem znalezc.....

Np metoda pomiaru tempki i ich interpretacja. Spadek tempki przed owulka zwykle oznacza owulacje. Ale co sie dzieje gdy tempka spada, a sluz jest nieplodny ? Co to oznacza ?
 
Do góry