reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NATURALNE PLANOWANIE RODZINY

Hej dziewczyny!
wpadłam tu gościnnie bo jak zobaczyłam wątek o naturalnych metodach to nie mogłam się powstrzymać ;) do teraz z mężem słysząc to hasło parskamy śmiechem :laugh:
naczytałam sie tych wszystkich informacji o śluzach i w ogóle i tak przygotowana postanowiłam przetrzymać okres po odstawieniu pigułek.
Na szaleństwa bez gumek pozwoliliśmy sobie naprawdę tylko przez parę dni na przełomie cykli i cóż .... jak widzicie natura niespodziewanie postawiła na swoim ;D
na dodatek moim analitycznym rozumkiem wydedukowałm sobie, że to pewnie był jakiś ostatni zabłąkany rycerzyk mojego męża, który dopiął swego - więc powinna być dziewczynka (bo plemniki z żeńskim chromosomem żyją dłużej!) - a tu gin zobaczył już chłopaczka ;D ;D
no po prostu nie ma reguł!!!
dlatego dla wszystkich starających się - mężyka chyba warto dorwać o każdej porze dnia i nocy, bo nigdy nic nie wiadomo ;D życzę owocnych przyjemności ;D
 
reklama
Linka Pisałam już na głównym, ale tu też napiszę, a co tam ;) ;D
Wydaje mi się, że owu miałaś 18-19dc.... ::) Ale coś szybko tempki ci spadły w II fazie cyklu... ::) No i jak teraz na dniach masz dostać okres to wydaje mi się, że za krótka jest ta II faza cyklu i może powinnaś Luteine brać... ::) Ale to tylko takie moje przypuszczenia...najlepiej jak ten wykres zobaczy twój gin :)
I polecam stronkę www.fertilityfriend.com
Jest dużo lepsza od tej polskiej, bo tam ci pokaże kiedy owu była i sam interpretuje ten wykres :)
 
Jak tu czytałam o tym wielokrotnym jajeczkowaniu ,:baffled:to czy podczas @ lub po mogła by sie pojawic jajecz.A podczas @ macie taki sluz" rozciągliwy" sorki za takie pytania niedyskretne pytanie ale gdzie sie dowiesz jak nie tu:-D'
 
kolezanki poradzcie mi.
Staramy sie juz 4 miesiac i nic :no:
Probowlam miezyc temperature ale wychodza mi takie zawijasy ze to bez sensu np rano mam temp 31.9 !! a wiem ze termometr jest dobry(sprawdzalam)Ale nie o to mi chodzi.nie zauwazam u siebie zluzu plodnego.Tzn mokro mi tam ale to nie jest to co mialam wczesniej.Przedtem byl piekny ksiazkowy.A teraz??? Czy to na to moze miec wplyw ze biore bromocor na obizenie prolaktyny??????????
 
reklama
dzieki ELZBIETKA za odpowiedz.A co ze sluzem??? Jak mi mokro,tak jak dzis i wczoraj tj 14 dz cyklu przy cyklu okolo 30 dniowym,czy to moze byc sluz owulacyjny???
Juz teraz dziekuje za odpowiedz ktora napiszesz.Milej niedzielki ;-)
 
Do góry