reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdrowie

No poważnie :tak: możesz jeszcze skonsultować ze swoim lekarzem
Wcześniej miałam yasminelle,ale ich nie chce,jakoś libido mi spadało
Chce takie znaleźć co będzie wysokie,przepisała mi sylvie 30
 
reklama
Ja już drugi miesiąc biorę Azalię, ale zaczynam się zastanawiać się, czy nie skończyć. Wydaje mi się, że przez nie zatrzymuje mi się woda w organiźmie.. może to tylko wrażenie, no nie wiem.
Zastanawiam się na wkładką, ale po przejściach Komi na Mirenę się jednak nie zdecyduję
 
Martika ja przed ciżą brałam yasminelle i libido było ok :-)
to dobrze z e u ciebie dobrze się sprawują:-p

Ja w swoim życiu próbowałam na razie novynette i yasminelle libido słabe.Będę próbować aż będzie ok
A mi właśnie przy braniu yasminele wyszły wyniki wątroby złe i musiałam je odsatwic a później się staraliśmy o dziecko to już ich nie brałam
 
malina ja brałam azalię 6 miesięcy (6 opakowań), odstawiłam 15 listopada i od tej pory spadło mi 2 kg mimo, że nadal się objadam jak wcześniej. Wygląda na to (tak jak zresztą przypuszczałam), że to wina tabletek.
 
malina ja brałam azalię 6 miesięcy (6 opakowań), odstawiłam 15 listopada i od tej pory spadło mi 2 kg mimo, że nadal się objadam jak wcześniej. Wygląda na to (tak jak zresztą przypuszczałam), że to wina tabletek.
Ha! Czyli jednak moje wrażenie może być trafne!!! Dzięki estragon!
 
ja na cerazette lecę od czasu, gdy młody miał 6 tygodni, a waga powolutku idzie w dół, aczkolwiek nie mam porównania, czy więcej bym chudła bez cerazette
 
reklama
Ale ja się wczoraj zakręciłam,myślałam ze zapomniałam tabletki a minęło już 10 godz,no i wzięłam następna.A po czasie się zastanowiłam i wzięłam już następna tabletkę z następnego dnia.ale jestem wściekła:wściekła/y:.Przez ta wigilie się zakręciłam.Nigdy w życiu takie coś mi się jeszcze nie zdążyło,ehh
 
Do góry