reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdrowie

reklama
o to chodzi ze normalnie wzięłam tabletkę rano,a wieczorem się zakręciłam i wzięłam następna bo myslalam ze zapomniałam.Mam dni tygodnia napisane,ale się zakręciłam.Wtedy będę miała 8 dni przerwy bo chce wyrównać.W pierwszym tygodniu będę uważać.a zresztą jak będę miala okres to tydzień mi zejdzie akurat przez tydzień tabletki na biorą działania
 
chciałam sie poskarżyc, że pomimo intensywnego karmienia piersią wrócił mi okres bbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ja zrezygnowałam z Azalii, nie czułam się zbyt dobrze, zatrzymywała mi się woda i libido niemal zerrowe:-( zobaczymy teraz, czy to tylko wrażenie, czy rzeczywiście tak było..
ja nadal bez @... mimo, że karmimy się tylko raz w nocy
 
a ja nie wiem, i dlatego nadal cerazette, prezerwatyw nie lubimy, wkładki się boję, wiec jedynie tabletki..
jak skonczę krmić to na pewno wrócę do yasminelle... tylko tego końca mojego karmienia to nie widać :-p
 
a ja nie wiem, i dlatego nadal cerazette, prezerwatyw nie lubimy, wkładki się boję, wiec jedynie tabletki..
jak skonczę krmić to na pewno wrócę do yasminelle... tylko tego końca mojego karmienia to nie widać :-p
ja po yasminelle też miałam kłopot z libido, choć cała reszta była super. Też boje się wkładki ale..może strach ma wielkie oczy i nie będzie tak źle. A jak będzie..to wyjmę i wrócę do tabletek,
 
reklama
idz do apteki i poczytaj co to ta asekurella zanim zdecydujesz sie kupic... ja z pania w aptece analizowalysmy sklad i stwierdzilysmy ze to lipa... i drogo to tez...
 
Do góry