reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

I bokiem sorry za post pod postem ale nie mogę w edycji dodać fotki

(Boże mój tyłek woła o pomstę do nieba :/)
 

Załączniki

  • 1440939869673.jpg
    1440939869673.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 97
reklama
Dzięki :*

Kasik obwisly i płaski ale już ja się za niego wezmę po porodzie! ;p

Tak dobrze widzisz ;) nie mogłam się oprzeć :) udało mi się dorwać na olx używke w idealnym stanie i na bank oryginalna ;)
 
Dzięki :*

Kasik obwisly i płaski ale już ja się za niego wezmę po porodzie! ;p

Tak dobrze widzisz ;) nie mogłam się oprzeć :) udało mi się dorwać na olx używke w idealnym stanie i na bank oryginalna ;)

po porodzie to nie jedna bedzie walczyla z grawitacja :) ja na pewno :)
no to super, ze udalo sie okazyjnie upolowac. Na zalando niedawo byly na wyprzedazy za polowe ceny! (model jet set travel, wiec chyba ten co Ty masz) i byl m.in super kolorek, taki malinowy.
 
Na zalando przegapiłam promocję ale myślę że i tak były droższe te torby niż ja zapłaciłam. Ale już się czaje na kolejną ;) jak będą promocje grudz-stycz. Dodatkowo w Piasecznie jest outlet korsa i na promocji mają ciekawe ceny :)

Juz nie offtopuje :) nie bijcie ;p
 
reklama
dolga, blair- śliczniaste brzuszki :)

gdybym umiała wklejać fotki wkleiłabym mojego brzucholka....:eek: może mogłabym posłać posłać którejś z Was na meila....albo jakaś szybka/krótka instrukcja obsługi
 
Do góry