reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Colly ja w sumie też bym chciała chłopca ale dziewczynka też sprawi że będę bardzo szczęśliwa ;) mam komfort posiadania wymarzonej córki więc nie muszę się martwić. a więcej dzieci nie planujemy.
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam z góry, że nie brzuszkowo:
KAMILA KOCHAM TWOJEGO PSA!!!

żeby nie było, to ja kocham każdego spotkanego doga niemieckiego! Ubóstwiam, uwielbiam, i bardzo żałuję, że już pewnie nigdy nie będzie mi dane takiego cuda mieć...
 
Krewetka gratuluję synka
Ja teraz reż chciałam córkę,bo nie mam,ale widać nie będzie mi dane
 
Colly zgrabniutki brzusio ;)

Buba śliczna Niunia! ;)

Xmamuska rośnie domek ;)

Krewetka gratulacje Syna! ;)

Dreamgirl to ja sie wyłamalam, ale z drugiej str bede chyba jednak wrześniowa mama...


To teraz troche streszczenia z mojej wizyty, tak jak pisałam pojechałam na usg nerek a dodatkowo dostałam niespodziankę w postaci połówkowego ;)
Dziewczynka, 310g, wg OM 19+2 wg pomiarów rożnie 19+5 - 20+0 także Mała ładnie podrosła ;) moze to faktycznie te witaminy... Bo na wcześniejszych usg była ciagle kilka dni młodsza. Ma długie nogi ;) i cały czas zasłaniała buzie raczkami. Obejrzeliśmy każdy organ, wszystko zostało nam wytlumaczone dokładnie co i jak. Mała ma wszystko na miejscu, serduszko prawidłowo zbudowane, nie ma dziurek itd.
Wiecej zdjeć bede miała pod koniec przyszłego tyg bo nie miałam pen drive ale mam jedno zdjęcie 3d ;) juz widze ze będzie podobna do Tatusia ;)

ImageUploadedByForum BabyBoom1431325010.238541.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431325010.238541.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431325010.238541.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry