reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
A ja nie pytała lekarza bo zapewne polecił by mi firmę od której ma jakieś profity ;) sama biore Falvit mama, które są na rynku już szmat czasu
 
Blair gratuluję corenki! Jakie pomysły na imię?
Paulka duży brzuszek wow!! super sukienka!
 
Xmamuska zgadzam sie z Toba, mi lekarz tez polecil femibion a karte ciazy mam z femibion ;) ale nie dlatego je biore;) ale lekarz tylko poleca, do nas nalezy decyzja, mozna postiudowac sklad. Co do Falvitu to szkoda, ze nie ma kwasow dha, podobno sa wazne podczas ciazy.
 
Ostatnia edycja:
Tak wyglądam na początku 19 tygodnia :)
 

Załączniki

  • 1431346956786.jpg
    1431346956786.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 95
Dobra dziewczyny, jak wszystkie to i ja:)
To mój 16 tydzień. Sorry za okoliczności przyrody na zdjęciu, ale nie dorobiłam się jeszcze lustra w holu, także przy okazji możecie zaobserwować jaki burdel mam w łazience:)
 

Załączniki

  • 20150509_084920.jpg
    20150509_084920.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 100
Mi moj lekarz nie polecał żadnego kompleksu witamin tylko kwas i tran, natomiast Tesc polecił mi omegę bo On stara sie byc caly czas na bieżąco i mówił ze sa akurat najlepiej zbilansowane i dlatego je kupiłam ;)
No ale ze to wątek nie o witaminach to...

Busia super domek ;) ładnie sie uniósł ;)

Anirak ale zgrabniutki ;) ja to taki miałam jak w ciąży nie byłam ;p
 
Dziewczyny, ja już po wizycie. Dr spoko, dość bezpośredni [emoji6] . Dzieciaki rozwijają się dobrze. Jedno waży 202 g, drugie 166 g. Także jedno jest starsze ciut niż wiek ciąży z OM, a drugie ciut młodsze. Na zdjęciach, jak zwykle kiepsko cokolwiek widać. Spróbuję coś później z nich wyłuskać.
I mojego męża duma rozpiera, bo będzie SYNÓW dwóch [emoji2] . Czekamy na Jaśka i Kubę! Maja aka big sister, będzie miała kim rządzić [emoji6] hihi.
 
reklama
Do góry