reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Kasik biorę Omega Med Optoma Forte, ale jest nowy preparat który ma taki sam skład, lekarz mi mówił ale zapomniałam... Muszę znowu zapytać, tylko sklad składem, pytanie czy będzie sie tak samo przyswajał? Podobno jest o polowe tańszy bo ten omega med wychodzi w taniej aptece 70zl/m-c
 
Ostatnia edycja:
Kasik dzięki ;) popatrzę czy nie ma jej gdzieś blisko mnie ;) spora różnica
Tak na 30, bo kwasy omega masz oddzielnie w kapsułkach a resztę witamin w oddzielnej kapsułce, codziennie bierzesz dwie z kwasem i jedna z pozostałymi ;)
 
Blair - ależ dorodna kobitka :) Gratki!!! Cudna fota! no to chyba razem ten wrzesień zaliczymy ;) bo mi też termin na po 20 się plasuje....
 
Ja też mam Femibion Natal 2 - Olek rośnie ładnie, na każdym usg widać, że wyprzedza termin z OM, więc też są dobre :-) Aczkolwiek uważam, że witaminy to tylko część sukcesu. Ważna jest jednak odpowiednia dieta. Jakaś po prostu zróżnicowana. Codziennie coś innego :)
 
Blair super zdjęcie :) ja takie będę mieć w piątek, już nie mogę się doczekać :)
Ja biorę prenatal duo, opakowanie wychodzi średnio 50zł na miesiąc.

A to ja 19tc
DSCF1425.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1425.jpg
    DSCF1425.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 64
reklama
ja biore jakies witaminy, ktore przepisuje mi lekarka (smierdza jak kupa) :p i tam jest cala tabela witamin, staram sie zdrowo jesc chociaz prawie wogole mi to nie wychodzi :) a moje dziecko rosnie jak szalone :) termin przesunal mi sie o 2 tygodnie, bo takie dlugie jest malenstwo :)
 
Do góry