reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
Dreamgirl doskonale cię rozumiem ją teraz też chciałam córkę,dla odmiany po 3 chlopakach, wcześniej było mi wszystko jedno. Teraz zastosowałem nawet naturalne metody żeby mieć córkę a.i tak chłopak wyszedł, dokładnie przez 1,5 dnia było mi smutno,u mnie na pewno więcej dzieci nie będzie bo to jest moje 4 i myślałam że przy tej liczbie dzieci chociaż 1będzie córka
 
eech dziewczyny. Ja miałam iść do lekarza wczoraj. Nie poszłam bo dotarło do mnie, że za bardzo się nakręciliśmy że chcemy chłopca i napewno będzie chłopiec. A co jeśli to dziewczynka? Dałam sobie tydzień żeby przestawić myślenie i na wizytę idę zaraz po majówce w poniedziałek. No i widzicie. Ja nie mam dzieci i nie wiem jak to będzie a już mam jakieś "wymagania".
 
dziewczyny spokojnie :* każda ma jakieś swoje marzenia i to wcale nie znaczy że jest mniej kochającą matką! pewnie że zdrowy chłopak to wielkie szczęście ale zawsze jakieś uklucie wewnątrz pozostaje bo miała być np Karolinka a będzie Karol.
Ja nastawiam się na syna. Chciałbym mieć parke a wiem że mój mąż mimo że totalnie zeswirowal na punkcie córki i świata poza nią nie widzi to też skrycie chciałby przedłużyć nazwisko. Jeśli w brzuszku jest Milenka a nie Gabryś to też chwilkę mi zajmie przetrawienie ale na prawdę nie ma nic ważniejszego niż zdrowie bobasa. Zapytajcie np Lenati ...
 
Dreamgirl doskonale cię rozumiem ją teraz też chciałam córkę,dla odmiany po 3 chlopakach, wcześniej było mi wszystko jedno. Teraz zastosowałem nawet naturalne metody żeby mieć córkę a.i tak chłopak wyszedł, dokładnie przez 1,5 dnia było mi smutno,u mnie na pewno więcej dzieci nie będzie bo to jest moje 4 i myślałam że przy tej liczbie dzieci chociaż 1będzie córka
No myślę, że ja też tak z dobę będę marudzić. I potem pewnie to pyknę. A u Ciebie no to musisz czekać na synowe a potem na wnuczki - może będą same dziewczynki... :rofl2:
 
Ja tez marze o córce, i jak sie okazało, ze bedzie drugi syn to owszem było mi tak smutno troche,ale cieszylam sie,ze zdrowy bobo. A teraz to sie nawet ciesze, bo mam wszystko po Olku, dwaj chłopcy beda razem sie fajnie bawić pozniej, no i do trzech razy sztuka :D za jakies 5 lat bedziemy próbować "ustrzelić" dziewczynkę :p
 
reklama
hehe migotka tak sobie tez pomyslałam, ze moze jednak na dwojce nie zakonczymy, ale tutaj juz bedzie duzo wieksza przerwa bo bym nie wyrobila, wiec dreamgirl moze do 3 razy sztuka? ;) a dzidziolek śliczny i zaraz Tobie napewno przejdzie, a ja tez bym chciala córę i jesczze 22 dni i sie dowiem, ojj czy ja wytrzymam :)
 
Do góry