reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Śliczne brzuszki!!! Widać, że Maleństwa zdrowo rosną! [emoji5]
A to mój z dziś. 15t2d.

uploadfromtaptalk1430149940021.jpg
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1430149940021.jpg
    uploadfromtaptalk1430149940021.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Rośnie młodzież.
Zaczepiłam dziś na bazarku babeczkę, która ma bliźniaki i ma fajny wózek z gondolami 1za2. I od wózków zeszło na ciążę. Rodziła w 38 t 3 d. Jedno dziecko 2900, drugie 3050. Powiedziała, że wyglądała jak monstrum pod koniec. Ledwo chodziła. Rodziła CC.
 
AnnieTess cudowne zdjęcie :-)
Blair, malinka zgrabniutkie brzuszki :-)
ladyk czy ja wiem czy aż taki sporawy na dwoje dzieci? :-) ładnie Ci się zaokrąglił! ooo to długo babka nosiłą dzieci i naprawde duże się urodziły, fajnie :-) dasz radę kobieto ale napewno nei będzie Ci łatwo!
 
ladyk, dla "porównania"
15t2d i jeden dzidziuś:
brzuszek 15t2d.jpg

Tydzień temu tak samo ubrana jechałam na działkę. Teściu gadał akurat z sąsiadką przy ogrodzeniu, więc myślałam, że szybciutko się rozniesie, że jestem w ciąży bo na codzień to ja od zawsze noszę luźne tuniki maskujące brzuch... Po południu dowiedziałam się, że sąsiadka stwierdziła, że strasznie schudłam. Nic nie zauważyła. I teraz się zastanawiam: jak ja musiałam wyglądać PRZED ciążą ;)
 

Załączniki

  • brzuszek 15t2d.jpg
    brzuszek 15t2d.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
reklama
Ladyk ślicznie rosniecie, Brzuszek niczego sobie :)

Dodania super, ale naprawdę nie bardzo widać :) a co do ludzi to mi się często zdarza jak przytyje ze ludzie mówią, że schudłam, a ja chyba poprostu zaczynam trochę inne ubrania zakładać :)
 
Do góry