reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

AniaTess cudne zdjęcie :-D

Blair kulka piękna :-) i jaka duża już :-D

A to ja w 16 tygodniu, mam obszerna tunike bo w pracy się maskuje i ciężko było zrobić dobre zdjęcie :-)
 

Załączniki

  • 1430118107281.jpg
    1430118107281.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 69
reklama
tez widzialam tą laske i bylam porpostu w szoku, ale nawet na tych ciązowych zdjeciach widac jakie ma miesnie, ale niestety nie widzialam po ciazy zdjec, wiec podrzuccie

Buba maratony jeju nie wyobrazam sobie, ja pod koniec ledwo sie człapałam, a ty moze masz jakies swoje foty z poprzedniej ciazy? bys sie pochwalila jaki mialas brzucholek :)
Wieczorkiem wrzucę bo w telefonie nie mam.
A ja tam wolę taki widok moich dzieci:
Najpiękniejsze!!!! To jest właśnie to!!!! No i znowu ryczę!!! Annie, zazdroszcze!!!!!
Annietess ja też wolę to Twoje niż tej "sztucznej " ciążówki.

Bubba Ty w gatkach i staniczku stałaś ale nie w pozie jak z playboya a to już kolosalna różnica.
Uffff ;) ja mam lustro tylko w łazience małe nad umywalką i wysoko w sypialni, bo reszta zdjęta remont i robię jak do wanny włażę a potyem tylko fru gatki i stanik ;)
AnnieTess zakochałam sie w tym zdjęciu!!! [emoji7]

A to my z dzis czyli 17t2d nadal -2kg do wagi początkowej
Z boku i od przodu, bluzka "nietoperz" i tak sie dziwnie ciągnie ;p
Zobacz załącznik 684243Zobacz załącznik 684247
Cudnie. Łał!!!!
znowu same laski i ich kształtne brzuszki aż zazdrość bierze! ;)
ja bardzo lubialam siłownię, szczególnie trening siłowy, tylko że dla mnie wysiłek na silowni nie działał wyszczuplajaco tylko ja całą masę przerabialam na mięśnie. Teraz bym chciała delikatnie stepper uruchomić, myślicie że to dobry pomysł? ? dodam że byłam w bardzo dobrej formie alrw od zeszlych wakacji się zapuscilam ;P
Pojęcia bie mam ale myślę że troszkę w wolniejszym tempie nie powinno zaszkodzić.
AniaTess cudne zdjęcie :-D

Blair kulka piękna :-) i jaka duża już :-D

A to ja w 16 tygodniu, mam obszerna tunike bo w pracy się maskuje i ciężko było zrobić dobre zdjęcie :-)

Świetna tunika! No i laseczka w tunice się skrywa :)
 
Ela wiem że nie w temacie ale przypomnialas mi śmieszną historię. Pracowalam z facetem z Nigerii i opowiadał że pojechał do Pl na ślub swojego brata z Polką gdzieś pod Poznań na jakąś wieś. I pyta się ten Ben mnie: to co wy w Polsce nie widzieliście czarnego człowieka? Bo jak wyszliśmy z kościoła to się zebrali się obcy ludzie żeby nam robić zdjęcia! hehe głupio mi było tłumaczyć że w Polsce nie ma emigrantów zbytnio...

No śmieszna historia ale nie jedna podobna sytuacje mieliśmy:-) mój mąż jest wysoki i dobrze zbudowany wyglada jak jakaś gwiazda amerykańskiej koszykówki :-) wiec często mamy podobne sytuacje... Ludzie robią nam zdjęcia albo machają do nas :-) ale to nie tylko w Polsce
 
Buba dziękuję :-D

Blair już nie przesadzaj że cyc mały, widzę przecież :-D A u mnie kulka coś się zatrzymała w miejscu, waga też.. Myślalam że przytyłam a tu tylko straty nadrobione no i czekam aż mnie bardziej wybrzuszy :-D
 
Hej Dziewczyny,mam pytanko:)
Byłam na usg genetycznym no i mam masę pytań.
Z om wychodzi mi, że to 13t3d - z usg, że 14t3d. Czy któraś z Was też tak miała?
A drugie pytanie - jakie parametry Wam oceniali (CRL,FL itd)? Co Wam wyszło? - chciałam sprawdzić, czy oceniono mi wszystko co trzeba:)
 
reklama
Do góry