reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
dziewczyny dzięki, łazienka faktycznie jest duża, ma chyba 16 m2, tylko są skosy,
M taką chciał dużą , zrobię foto całej i wrzucę, po weekendzie
dolga brzuch powoli rosnie aleza to ja sie cała powiększam, a to już nie jest takie optymistyczne
 
hehe mój P tez chcial salony kąpielowe, ale w koncu wyszla lazienka 12m i jest ok, luzu pełno, a jest i wanna i prysznic metr na metr, chyba pomyliłysmy wątek :D
 
kate chudzinka jesteś :-) łazienka rzeczywiście piękna ;-)
Buba byś się zdziwiła że można bez brzucha do porodu iść ;-) niech no znajdę zdjecie mojej koleżanki to nie uwerzycie :p
 
Ela wiem że nie w temacie ale przypomnialas mi śmieszną historię. Pracowalam z facetem z Nigerii i opowiadał że pojechał do Pl na ślub swojego brata z Polką gdzieś pod Poznań na jakąś wieś. I pyta się ten Ben mnie: to co wy w Polsce nie widzieliście czarnego człowieka? Bo jak wyszliśmy z kościoła to się zebrali się obcy ludzie żeby nam robić zdjęcia! hehe głupio mi było tłumaczyć że w Polsce nie ma emigrantów zbytnio...
 
kate chudzinka jesteś :-) łazienka rzeczywiście piękna ;-)
Buba byś się zdziwiła że można bez brzucha do porodu iść ;-) niech no znajdę zdjecie mojej koleżanki to nie uwerzycie :p

Wiem że można, moją mamę wzieli nacpatologię jak orzyjechała rodxić bo myśleli że to 5 miesiąc...dużo między innymi zależy jak mocne ma się mięśnie brzucha. Ale ja bym jednak trochę kulki chciała :) Tu dziewczę w 8 miesiącu. ImageUploadedByForum BabyBoom1430012597.723194.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1430012606.539150.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430012597.723194.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430012597.723194.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 81
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1430012606.539150.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1430012606.539150.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry