reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Melduję, że na dzisiejszym USG wykonywanym w Medicover wyszło wszystko ok, waga Olka - 1913g :D Taśmy pan USG-owiec nie dojrzał, ale mój Fiutowski zawsze znajduje, więc zobaczymy we wtorek czy nadal tam jest. Mały oczywiście ruchliwy. Termin niezmiennie na 7 października. :) Zdjęcia są, ale do dupy, więc nie wstawiam nic, bo serio nic nie widać ;)
 
reklama
Ja również melduję,że byłam dzisiaj na wizycie USG. Wszystko jest w porządku,wszystkie organy sprawdzone:) niestety nie chciał wyprostować nóżek i potwierdzić,że nadal jest chłopcem;) lekarz próbował go rozruszać,ale uparty był:). nie mniej na usg połówkowym lekarz był pewien,że to chłopak także tego się trzymam;) i tak najważniejsze by dzieciątko było zdrowe. Położenie główkowe. Waga 1595g, taka niższa średnia;)
 
Lekarz okazal sie bardzo spoko i wyluzowany, nawet mnie kilka razy rozbawił. Co do moich nocnych wymiotów to prawdopodobnie macica musi mi ucieka żołądek i wymusza taki stan. Pewnie się jeszcze trochę z tym pomecze. Na skurcze wiecej nospy i magnezu. Szyjka ladna, rozwarcie bez zmian, jeszcze nie urodze. Niestety znowu mam infekcję, juz 3 raz w ciąży :/ Maly przewrócił się i jest glowka w dol, na dxien dzsiejszy 33t5d wazy 2080g. Przepływy, wody wszystko dobrze.
 
Byłam w 30t4d na usg, wszystko pięknie, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń :-) Malutka waży 1620 g i powiedział że zgodnie z rozkładem jazdy :-) więc waga się już nie martwię, przylapana na piciu wód :-) a właśnie wód mam więcej, zawsze miałam 8-10 według tego wskaźnika a teraz 15 :-)

Jedynie badanie ginekologiczne mnie zaniepokoilo... Niby szyjka długa zamknięta, brak rozwarcia ale lekarz stwierdził że główka jest już bardzo nisko. Niby mówił żeby się nie niepokoić no ale jestem ciekawa czy to może wpłynąć na wcześniejszy poród i tak myślę o tym już kilka dni...
 
Malinka jak byłam w ciąży z Kinga, to na dwa m-ce przed porodem byłam w stanie dotknąć jej główki od dolu (no wiecie)... nawet zapytałam gina, czy to główka, wiec tez nisko była. ..
 
Malinka jak byłam w ciąży z Kinga, to na dwa m-ce przed porodem byłam w stanie dotknąć jej główki od dolu (no wiecie)... nawet zapytałam gina, czy to główka, wiec tez nisko była. ..

Ooo no właśnie! Ja się boję teraz sama tam gmyrac szczególnie że lekarz ledwo zaczął badanie jak od razu usłyszałam "ooo główka już tak nisko".. Hmm ale też nie kazał się martwić? I urodzilas w terminie?
 
Malinka super, ze wszytsko w porządku, ja jak bylam w tym tyg na wizycie to tez główka nisko i lekarz dotykał rękami, a w poprzedniej ciazy mialm tak samo, tylko ze myslalam ze to od tego, ze mialam skrocona szyjke, a teraz mam dluga, poprostu maluszek juz powoli chyba wchodzi w kanał
 
reklama
Do góry