reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

dbdg mam nadzieję że nie, ja nie chce cc,
ja cche rodzić sn, oczywiśćie ze znieczuleniem ale sn,
przeraża mnie później dochodzenie do siebie po cc,
na rzie wszystko jest na dobrej drodze zebym rodziła sn
 
reklama
so happy noo ładna waga :-) teraz wiesz skąd te Twoje dodatkowe kg ;-)


My też byliśmy wczoraj na usg. Mała pozostała dziewczynką, waży nieco ponad 1,5kg w 29+2. Wszystko ma w normie, żadnych nieprawidłowości lekarz nie zauważył. Termin na 15.10 sie przesunął, ale biorę pod uwagę głównie ten pierwszy. Ze zdjęć mała wydaje się być podobna do tatusia i chwilami miałam wrażenie jakbym starszą córkę widziała :-) Niestety buźkę często zakrywało łożysko albo ona sama ja odwracała. Widzieliśmy jak ssie pępowinę, w pewnej chwili wyglądało jakby wąsy miała :-) chyba jednak będziemy musieli kupić smoczek jak tak lubi ssać :-)
 
Dziewczynki rośniemy pięknie!!! Wszystkie brzuszki cudowne!

A to fot z dzisiejszej akcji "wody"

ImageUploadedByForum BabyBoom1439315183.053175.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439315183.053175.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439315183.053175.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 130
xmamuska ja tez mysle ze do 4500 pozwoli mi sn, ale mówi ze przy nastepnej wizycie zobaczymy jak rosnie
kamila ja się boje i sn i cc, tylko dlatego chcę sn ze wracając do domu po porodzie będe mieć 3 małych dzieci
i praktycznie będe zdana tylko na siebie, a cc to operacja i powrót do normalnego stanu po cc trwa kilka miesięcy,
ale oczywiście jak będa wskazania do cc to zdrowie dziecka i moje są najwazniejsze
 
szczesliwa super, że wizyta udana, a wagowo tez nie tak mała :)

so_happy nie no w szoku jestem, ja ledwie urodzilam mojego szkraba, ktory wazyl lekko ponad 3kg, ale 4 czy 5 to jakas masakra, jestem pełna podziwu dla Ciebie :)

i dla Ciebie xmamuska tez, bo Twoj tez chyba sporawy i tez planujesz sn?
 
reklama
Do góry