reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Super ze wizyty udane :) i wszystkodobrze

Czy na prawde jest to mozliwe ze mozna dotknac główki jak sie nie ma rozwarcia np? Albo jak szyjka ma pare cm?
Ja np zawsze slyszalam ze moje dzieci nisko są ale nigdy mi lekarz nie powiedzial ze dotyka główki. Pomijam fakt że do samego porodu uprawiamy seks i jakos nie bardzo sobie to wyobrażam :/ zeby M nie czuł ze np cos go tam na koncu hamuje :/
Chyba musze temat obgadac z ginem a szczegolnie ze na ostatniej wizycie tez mówił że dziecko nisko jest.
 
reklama
ania haha to dlatego moj sie urodzil z guzkiem :D:D:D

akatsuki ja tam nic nie czulam i moj tez nic nie mowi zeby cos czul, wie to taka dziwna sprawa, a jak lekarz dotknal tej glowki to az poczułam sama
 
Kamila no ja nie mam rozwarcia i szyjka długa a dotknął główki :p byłam na prawdę w szoku. I w sumie pierwsza myśl moja była, że dobrze ze nie uprawiamy seksu :p a teraz to już w ogóle mialabym opory :p może pod sam koniec wezmę mojego w obroty :-)
 
Ja nic nie czułam. To K zwrócił uwage (poczuł hehe). szczerze to nie wiem gdzie tam była szyjka.... Ja tez tam zbyt często nie gmeralam, ale ciekawe doświadczenie dotknąć dziecka jeszcze w łonie prawie bezpośrednio. ..
 
Tak się malutka moja rozpycha na dzień dobry :-) <3
 

Załączniki

  • 1439628078292.jpg
    1439628078292.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry