reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

reklama
maran ja mam taką urodę. Poza tym jedna ciąża stosunkowo szybko po drugiej (mniej niż dwa lata od urodzenia młodej zaszłam). poza tym z Lari miałam mnóstwo wód. Spokojnie 5l z ręką na sercu bo na trzy razy schodziły: cześć sama, część spuszczone a reszta przy cc :oo znajdę gdzieś foto z Lari z tego samego etapu ;)
 
Akatsuki ja z Maja zaszlam w ciaze tez po roku od urodzenia Ali bo chialam by byla mala roznica wieku miedzy dziecmi i tez mialam duzy brzuchol, z Ala do 6 miesiaca nie bylo widac ciazy a z Maja juz w 4 miesiacu brzuch byl widoczny :) wiec to pewnie tez ma znaczenie... :)
 
no tak bo mięśnie potrzebują trochę zanim wrócą do formy. Ja ćwiczyłam po Lari ale tego było serio dużo...
 
akatsuki ja zaszłam w ciąże z młodszym jak średniak miał 10 miesięcy,różnice miedzy dziećmi mam 19 miesięcy ale brzuch miałam mały, tyłam bardziej cała tak jak w każdej ciąży,do 5 miesiąca nosiłam normalne spodnie, wiec ja myslę, ze to taka uroda ,
 
Akatsuki masz rację, brzuszek spory masz też dlatego ze jedna ciążą po drugiej, tez tak miałam z dziewczynkami :)

A to Big Mamuśka z Bartusiem w brzuszku ;) 22 tc i 6 dzien
 
Coś mnie ucielo
 

Załączniki

  • 1433533833203.jpg
    1433533833203.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 86
  • 1433533850418.jpg
    1433533850418.jpg
    11,6 KB · Wyświetleń: 96
No ale ja się jednak denerwuje bo i ruchy czuje jeszcze słabo. I niby wiem, że to przez łożysko przednie, ale ten brzuch+ruchy martwią mnie, że dziewczyny źle rosną :(
Mi kg wchodzą, ale wszystko w d.upa i cyc :/
Oj, na pewno zaraz zaczną kawalkadę mocną. Powiem Ci, że moja koleżanka paradoksalnie przy bliźniakach czuła słabiej ruchy, może one się tak czasami ułożą, że nie czujesz, albo im za ciasno aby Cię mocno pokopać. Może kopią się po tyłkach :D Podrosną i zacznie być mało miejsca i będą łokciami Cię rozpychać :) Zobaczysz :)

Super ;)

No i ja... 23t 6 d :)
Kobitko - Ty to masz fajne duże lokum :)

Piękny wysyp brzuszków od wczoraj!!!!! :tak:
 
Dziś po nadrabiałam brzuszki, z tel nie lubie oglądać zdjęć bo mało widać ;) Wszystkie domki świetnie,jedne wielkie,drugie mniejsze ale wszystkie cudowne :) i jak że cudowni lokatorzy w nich rosną :) Ja już się doczekać nie moge mojego piłkarza - kopniakarza :D
 
reklama
Do góry