reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Niki, ja dziś zamówilam u tego sprzedawcy ochraniacz na cale łóżeczko i prześcieradełko. Jak przesyłka dotrze to dam znać co myslę o tych produktach. Ja juz długo obstawialam te aukcje bo potzrebuje długi ochraniacz a ten jest najtańszy na allegro.
Citronka, mi właśnie też ten ochraniacz pasuje, bo w zestawie jest zagłówek i właśnie taki długi ochraniacz. Będę czekać na info:)
 
reklama
ja ostatnio zamowilam paczke na allegro i kasa jeszcze nie doszla a wszytskie dane sa ok:wściekła/y: normalnie z zagranicy ida 3 dni a to juz tydzien:angry: i dzis kupilismy pampersy i chusteczki pampers butelki 2 i smoczki 2 z nuk kremik na odparzenia i puder z penaten i reszte kosmetykow dla mnie do szpitala. wiec teraz juz wszytsko mam :):):)
 
niki, nie wiem jak Ty ale ja uznałam że taki ochraniacz na cale łóżeczko będzie najbezpieczniejsze z uwagi na starszego braciszka :-) Bo kto wie co takiemu szkrabowi wpadnie do głowy :-)
 
a właśnie nie orientujecie się dziewuszki ile kosztuje sam stelaż do baldachimu??
jak się wcześniej orientowałam to 50-70 zł.

Też chciałam baldachim bo to tak słodko wygląda, ale wszyscy mi odradzali że się kurzy, że trzeba często prać i że niczemu to nie służy, jeszcze mój M. dołożył, że to nie jest dla "facetów" no i w końcu zrezygnowałam.
 
Ja nie kupuje baldachimu. Na poczatku sie zastanawialam, ale stwierdzial, ze bedzie mi sie kurz na tym trzymal. Zreszta my mamy mala sypialnie i nie chce zaslaniac wszystkiego Maluszkowi. Wydaje mi sie, ze pod tym mze byc tez dosc duszno. Ochranaicza narazie tez nie kupilam, bo chce, zeby Milenka ogladala swiat (ale moze dokupie- zobacze "w praniu").
Asiuk- sliczna ta poscielka :-)
 
reklama
Do góry