reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Nie wiem, strzelam. Ale to wydało mi się najbardziej pasującą odpowiedzią, bo też byłam zaskoczona tą alergią. I jakby nie wypowiedź Agi to bym chyba nawet się nad tym nie zastanowiła :)
 
reklama
ja mam mieszane uczucia do tejze poscieli. Mamy z disneya CAR's i po 2 prania tach wyblaklo ze szok.
Najfajniejsze są ikeowskie wedlug mnie. Ja mam jeszcze z glucka z aloesem... :)
 
Ja kupiłam pościel ferreti, ale jeszcze nie prałam, Z tego co przeczytałam opinie są bardzo pozytywne i ludzie sprzedają też używane po roku lub dwóch bo nadal są w dobrym stanie.
 
ja narazie nie kupowałam pościeli bo narazie nie będe używała, ale jak będę kupować moze właśnie kupię feretti bo ikeowskie jakos do mnie wizualnie nie przemawiają
 
Nie wiem, strzelam. Ale to wydało mi się najbardziej pasującą odpowiedzią, bo też byłam zaskoczona tą alergią. I jakby nie wypowiedź Agi to bym chyba nawet się nad tym nie zastanowiła :)
Być może chodzi o ilość barwnika, a może o jego jakość. Moja siostra kupiła kiedyś dziecku pościel Disneya taką bardzo żywą. Porobiły mu się swędzące plamy na ciele. Trochę trwało zanim doszła od czego to. Oj ciężki to temat. Kto ma alergika to wie.
 
Ja też mam Glucka, jak Marcia, po 2 synach i nie zmieniła koloru, wygląda jak nowa, prana była baaardzo dużo razy, mam też rożek z tej firmy, a inną mam z Drewexu, też po synach, z rożkiem do kompletu, i też nie jest sprana. Nie wiem jakie teraz są ceny na te firmy, ale jeżeli planujecie w przyszłości kolejne dzieci, to są warte swojej ceny.
 
Ja kupowałam 3 lata temu dla Szymonka pościel "Aruś" na allegro - nie narzekam (na miarę ceny) nic się z nią nie działo aa wzory ładne ale nie zachwycają
a teraz dokupiłam w IKEA - i jestem zachwycona.
Wiadomo Gluck albo Faretti - cudo, ale wiecie wolimy wydać na te komórki macierzyste, więc...
 
Dorotka mój Gluck ma 10 lat :-D, wtedy jeszcze nie było banków komórek macierzystych ;-), a teraz 3-cie dziecko się w tej pościeli wychowa, a potem pościel pójdzie do następnych dzieci, już nie moich ;-)
 
reklama
Do góry