reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
A ja już zaliczyłam zakupy :). Kupiłam sobie spodnie ciążowe i na konto w "zwykłych" sklepach kilka sukienek, taka zachcianka :))
 
Sarat śliczny ten wózek tylko zastanawiam się dlaczego teraz modne są czarne.. Samej mi się podobają czarne, jednak nie wiem czy mojemu bobaskowi nie poszukam jakiegoś kolorku :)
 
Też mi się podobał czarny, ale A. stwierdził, że latem za ciepło będzie dziecku i chyba ma rację:)
 
Nio :) mi też się czarny włąsnie widzi :0 ale tam są też inne kolorki do wyboru :) niebieski ładniutki :) różowy i biały tez fajne :) ale na biały na pewno bym się nie skusiła :p
 
Marciaa bede bede, ale musze to jakos poukladac bo tone w ulotkach, gazetkach, a tak nie chce mi sie ukladac ;)
Sarat wozek sliczny!!!!! i ja tez obstawiam za czarnym :) jennnnyyyy ile tego jest na rynku i co tu wybrac.....
 
dziewczyny tylko nie czarny. Caly syf na czarnym widac ...co ja sie napralam wózek...

teraz juz jestem madrzejsza. Nie kupowałabym takiego klamota. Tylko gondole bym kupila pojezdzila pol roku i do spacerowki-parasolki.

ale jak juz bym miala polecac z wielofuncyjnych to tylko MUTSY. Przejedzie wszystko. Przetestowane lesne drogi i zaspy :)
 
reklama
Marciaa - ja też polecam Mutsy - to istna terenówka - łąka, las - wszędzie się nim wjedzie. My mamy ten Urban Rider. Co prawda spora ta spacerówka i nie tak lekka jak parasolka. Ale stwierdziliśmy że parasolkę na razie sobie odpuścimy, bo na tych krzywych chodnikach albo na nierównym trawniku to kiepsko się te małe kółeczka sprawują. Także dziewczyny - najlepsze duże pompowane koła. My mamy coś takiego: Mutsy Urban Rider 2010 (pod+gond +spac+Traveller) kurier gratis - 2999.00
 
Do góry