reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Alka1106 taka moja mala sugestia poszukaj ciuchów ciażowych w internecie bo w sklepach licza sobie tyle ze glowa boli!!

Ja nie zapomne jak potrzebowalam bluzke białą na mature i poszlam do sklepu to powiedziali mi 180 zł szczena opadła mi do podłogi...
 
Asteria to prawda, przeważnie płaci się za to, że nazywa się ciążowe... Mamy o tyle łatwiej, że brzuszki będziemy mieć jesienią i zimą, a wtedy wiadomo - sweterki się ciągną itp rozmiar większy i jest ok ... wystarczy dwie pary spodni z gumą kupić i jest git. Na szczęście nie szykuje mi się żadna poważniejsza impreza i bluzki typu koszule nie będą potrzebne :-)
 
Alka sliczne te bluzeczki!!!!!! Ja ogladalam wczesniej na tej stroniehttp://www.happymum.pl/sklep3/?grupa_pom=dzins&kod_pr=b674 i tez musze koniecznie kupic i te spodnie jeansowe z gumkami na dole tez chce!!!!!!!
A wogole to polecam ubrania ciazowe w H&M i Mothercare, w H&M wczoraj kupilam spodenki jeansowe z gumka i dwie bluzeczki i sukienke w groszki, nie moglam sie powstrzymac......... A i wczoraj kupilam buteleczke dla maluszka z kubusiem puchatkiem, slodka taka....
 
Ostatnia edycja:
Moja Mama już zadbała o wnuczątko :p gdy 6 maja dowiedziała się o ciązy to 7 już wynalazła "na szperach" torbę taka jak o wózków dziecięcych :) Następnie sukienke wełnianą ciążową na zimę ze zwierzaczkami z bajki Madagaskar i spodnie dresowe ciążowe ze sciągaczami na dole i pasem tym szerokim u góry :) w spodniach śmigam cąły czas :0 takie wygodniutkie. Ja juz mam nieodprtą chęć kupić coś maluszkowi, ale mój Mąż jest taki zaboboniasty i mówi żebyśmy się wstrymali do końca I trymestru i tak czekam... Omijam sklep dzieciecy wielkim łukiem bo już bym cuś kupiła. A na allegro znależliśmy z Męzem fajny komplet do pokoju dziecięcego oto link: :)hit ŁÓŻECZKO + KOMODA + MATERAC zestaw MIS tymon ! (1635049913) - Aukcje internetowe Allegro Co myślicie dziewczęta?:)
 
reklama
Emmm ja do 7 m-ca mieściłam się w swojej a potem w jesiennej mężulka a pod spód swetry - trochę rękawy przydługie, ale co tam... lepiej wydać na co innego a wydatków będzie sporo. Ja również polecam ubrania ciążowe H&M - spodnie świetne.
 
Do góry