reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Marciaa to wklejaj fotkę z ceną... może się ktoś skusi :)Tzn na mnie nie licz bo ja dla mojego bąbelka nie wiem dlaczego ale koniecznie chcę nowy - pierwsze dziecko :) ale jest szansa, że znajdziesz chętną
 
reklama
mowisz o mutsym? Jesli tak to jest bardzo stabilny.

nice girl ja tez mam urbana. ale kupie nowy stelaz ale 4rider bo pasuja zaczepy :) i fotelik maxi cosi jakis

a mialam ABC DEISGN 3TEC fajny niezly bolid rzuca sie w oczy ale nie na moje lesne tereny...teraz stoi i sie kurzy moge go sprzedac jest w baaardzo dobrym stanie. I bardzo skretny :) lekki :) malo miejsca zajmuje kolor czarno pomaranczowy :)
ogladalam go w sklepie i tez sie nad nim zastanawialam, szkody tylko ze ciezki, a tak z ciekawosci, ile bys za niego chciala?
 
1500pln. Jedyne czego nie ma to pianki na gornych raczkach bo pekly i wygladaly okropnie.
gondola stan idealny! Mam do tego jeszcze parasolkę i okrycie na nózki. Na poczatku lipca wstawię zdjęcia
i nie jest ciezki :)
 
Tak Marciaa mówie o mustym:-)
Nie wiem, nie podoba mi się ta moda na te wózki... Myśmy dla L. kupowali tradycyjnego Pinokia AroTeam :-), chcieliśmy duży wózek, bo wiedzieliśmy, że zimą będzie siedzieć i chcieliśmy, żeby miała miejsce jak będzie grubo ubrana i dojdą jescze kocyki:-)

A trójkołowce to już kompletnie do mnie nie przemawiają jak i spacerówki typu parasolki:-)
 
A ja właśnie MUTSY nie polecam mam porównanie z x-landerem. Mutsy jest dużo ładniejszy (miałam transportera), ale bardziej awaryjny. To prawda jest stabilny - AŻ ZA BARDZO -Ciężko się podbija na krawężnikach. Zdałam sobie z tego sprawę, gdy po kolejnej awarii i "procedurze gwarancyjnej", przerzuciliśmy się na X-landera XA. Gondolka dokładnie taka sama, ale wózek można prowadzić jednym palcem. Świetnie sprawdzał się zarówno w mieście jak i na górskich szlakach (no może nie na skałach). Co do gondolki - mój Szymonek jest z grudnia i mieścił się pół roku a potem nie chciał już leżeć.
A spacerówka - najpierw sprawdzał się X-lander, ale jak mały miał 1,5 roku (pół biegający, pół jeżdżący) kupiliśmy coś lżejszego - baby design mini byłam zadowolona przez miesiąc ale niestety stelaż ma dość tandetny...Ostatnim nabytkiem był używany maclaren Techno - uważam, że nie ma lepszego dla dziecka 1,5 - 3 lat. Jak ktoś będzie chciał wiedzieć więcej to napiszę o każdym z nich coś.
Mam też całą listę wózków od niezadowolonych znajomych - czego nie kupować i dlaczego
 
Klavell Nie wiele mogę powiedzieć...Na wygląd bardzo fajna lekka spacerówka, ale osobiście nie znam użytkowników tego wózeczka. Na ulicach to ciągle rzadkość
 
Bo wlasnie przymiezam sie do jego zakupu, z tego co wyczytalam w sieci ma same przychylne opinie, ale chcialabym poznac jeszcze zdanie kogos kogo znam i wozeczek ten posiada :)
 
reklama
Do góry