reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

no sweterki tak, ale skad ja kurtke wytrzasne na zime :)
Asteria-ty Wojtaszka miałas majac 19 lat?

Tak:-) Niespodzianke nam zrobił:-) taka nie planowana dzidzia... ale za to teraz najukochańsza:)

mijam sklep dzieciecy wielkim łukiem bo już bym cuś kupiła. A na allegro znależliśmy z Męzem fajny komplet do pokoju dziecięcego oto link: :)hit ŁÓŻECZKO + KOMODA + MATERAC zestaw MIS tymon ! (1635049913) - Aukcje internetowe Allegro Co myślicie dziewczęta?:)

Mnie sie podoba:)
 
reklama
Fajne, ładne:-D
Ale powiem Ci Sarat, my jak dla Luśki patrzeliśmy za łóżeczkiem babka w "Bobasie" nam poleciła kupić "normalne"łóżeczko. Znaczy nie żebym Wam coś kazała czy coś:-D
Ale sama babka powiedziała, że raz, że tańsze to ten nadruk, obrazek lub cokolwiek tam jest, jest przeważnie przykryty, albo kołderlą małego/małej lub czymś innym i mówiła, że później ludzie przychodzili i jęczeli, że mogli wziąć standardowe, bo to i tak było zasłonięte itp:-)
To tak ode mnie tye:-D Ale i tak zrobicie co uważacie:-D
 
Asteria-Ale dzielna jesteś . super:) ja mam 25 lat i jakoś taka młoda strasznie jak na mame się czuję:)
 
Ostatnia edycja:
A ja w ten weekend na targach Mother& Baby zakohalam sie w tych meblach Witaj na stronie startowej a szczegolnie w ratanowych lezaczkach!!!!
zreszta tam bylo mnostwo cudownych firm..... jak juz odnajde sie w tych wszystkich ulotkach to bede co ciekawsze wsadzala tutaj.

A to chyba wozek, ktory kupimy http://www.polakmaly.pl/images/MC_M4_TotalBlack.jpg super sie prowadzi, leciutki, wszystko lekko chodzi, bezproblemowo sie rozklada, przesowa, wymienia z fotelikiem! Zastanawiam sie nad jeszcze jednym ale one dopiero wchodza na nasz rynek i ciezko z zamawianiem kolorystyki...... nie ma ich tez jeszcze na stronie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry