reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja też stawiam na X-landera xa, już od dawna myślałam o tym wózku, teraz szukam okazji żeby gdzieś dostać go taniej.
Anastazzja
jak wynajdziesz jakąś fajna promocję to daj znać ;-) widziałam na żywo kolor desert i mówię Ci rewelacja :-)
 
reklama
Kasia:) a jaka promocja Cię interesuje? bo teraz w bobowózkach komplet z fotelikiem maxi cosi można dostać za mniej niż 2000 zł:)
 
z tego co widzę to jednak w bobowózkach ceny x-landerów są o 300 zł niższe (na resztę nie patrzyłam:p) ale fajną stronę ma ten dino:D
 
no tak myślałam żeby do 2000 tys kupić gondola,spacerówka i fotelik, osttanio byłam w sklepie w zielonej i Pani mi zaproponowała taki zestaw za 2460 zł stwierdziłam że lekka przesada ;-)
 
reklama
Dziewczyny, jak byłam wczoraj w Tesco to były duże obniżki na ubranka niemowlęce. Body, pajace, śpiochy. Np. były paczki 3x pajac poprzeceniane na 32 czy 34 zł jakoś i to fajne wzory. Także jak ktoś ma ochotę na małe szaleństwo to polecam ;-)
 
Do góry