reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
moja córa w 62 by pływała :) jak się urodziła miała 54cm i wagę 3250. ale fakt,ten mały rozmiar nosiła może 2 tygodnie
 
Jeśli chodzi o rozmiary to akurat mój synek nosił 56 tak ze 2- 2,5 miesiąca. Urodził się 52cm i 3150g. Co prawda kilka sztuk tylko mieliśmy i wkoło praliśmy, bo myśleliśmy właśnie, że szybko wyrośnie. Na niego to nawet te 56 na początku były za duże, miał 3 pajace takie mniejsze używane, nie wiem jaki to był rozmiar, ale jak patrze teraz na nie to naprawdę nie wiem jak on się w tym mieścił. Także warto kupić coś też 56 tak chociaż ze 2-3 sztuki, bo taki noworodek to się może utopić w rozmiarze 62. A dokupić zawsze można. Znowu ten rozmiar 62 bardzo krótko nosił bo jakoś wtedy sporo urósł i przeszliśmy szybko na 68.
 
Ostatnia edycja:
Ja polecam pajacyki firmy NEXT i MOTHERCARE tam rozm 0-3 jest odpowiedni dla kazdego nowordka, sa male ale specjalnie sie rozciagaja i spokojnie do 62 mozna nosic!!!!! rewelacyjna bawelna i sliczne wzory!!!!!
 
Szymon wskoczył w 62 dopiero po miesiącu:)
Aha! Kupując ubranka zwracajcie uwagę w jakiej temp. można je prać. Większość ubranek można prać w temp. do 40 st. C - głupota. Bakterii nie można się pozbyć piorąc w tej temperaturze w proszkach dla niemowląt. Poza tym konia z rzędem temu kto spierze np. jabłko z marchewką w 40 st. C bez odplamiacza :-D
 
Alka ja zastanawiałam się nad tym wózkiem, nawet oglądałam w sklepie ma dużą fajną gondole. Jednak na forach naczytałam się że szybko się psuje i generelnie ludzie go nie polecają. Teraz przerzuciłam się na X landera xa
 
reklama
Alka ja swego czasu wręcz napaliłam się na implasta, jak zobaczyłam na żywo to jeszcze bardziej, ale czytałam kilka negatywnych opinii, potwierdził je mój kolega który miał ten wózek, coś z kólkami się działa ale wygląd rewelacja i te soczyste kolory
 
Do góry