reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Alka ja zastanawiałam się nad tym wózkiem, nawet oglądałam w sklepie ma dużą fajną gondole. Jednak na forach naczytałam się że szybko się psuje i generelnie ludzie go nie polecają. Teraz przerzuciłam się na X landera xa
mnie się xlander xa bardzo podoba, ale ja bardzo chcę obracaną spacerówkę przód tył, bo jak będzie ciepło wiosną to szybko się przerzucę na spacerówkę, a XA tego nie ma - można ją tylko zamontować przodem, a ja na poczatku chce widzieć dzidziusia :) ... obracaną spacerówkę posiada tylko model XQ ale ten znów ma małe koła z przodu :(

ewelina a ja znam pozytywne opinie na temat bolderów - ile ludzi tyle zdań :p

jednak bardziej chyba i tak podoba mi się ten JEDO
 
reklama
Vileyka to wcale nie jest miłe i do zazdroszczenia - ja jak cos wybiore to zawsze jest jakies ale i to ale jest na tyle przeszkadzające ze szukam innego wozka. Ale chyba to będzie ostatecznie Mutsy (tylko nei wiem który) albo ABC Design. Chyba, że trafię na jakąś zajebistą promocję na Jane Unlimit.
 
wybór wózka poważna sprawa, bo w końcu jak wielofunkcyjny kilka lat posłuży

Dziewczyny jak kupujecie wózki już z fotelikiem samochodowym, spróbujcie zamienić na taki z atestami np jak maxi cosi, bezpieczeństwo naszych dzieci jest najważniejsze przecież
 
Ewelina:) masz rację:) ja też o tym kiedyś pisałam:) ważne jest, aby foteliki miały atest i były nowe (albo używane, ale tylko od sprawdzonego sprzedawcy, który nie zatai przed nami tego czy fotelik brał udział w wypadku/stłuczce)

hehe...co do bolderów to ja czytałam, że one mają krótkie siedzenie...tzn, że dziecko szybko z niego wyrasta, ale może coś zmieni;) prawdę mówiąc nie interesowałam się, bo ja będę mieć tak czy siak x-landera xa:p to moja miłość i nie wiem co musiałabym zrobić, żeby zmienić zdanie;D

a macie mamuśki do polecenia jakieś spacerówki parasolki? bo my właśnie je w lato będziemy używać...mi osobiście z wyglądu podoba się ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: LOOP spacerowy
 
reklama
hej dziewczyny :) ja pare dni temu bylam szukac wozka i oczywiscie zostalo tak jak chcielismy czyli xlander :) sprzeczka tylko byla o modele no ale dogadalismy sie i bedzie ten xq z malymi kolkami z przodu :) moja przyjaciolka ma juz pare lat x landera wiec wozek sparwdzony :p a najbardziej mi sie podoba to ze jest lekki i maly jak sie zlozy, jezeli chodzi o ciezkosc to z innymi mialam problem. wiec jededno z glowy :p
 
Do góry