reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja dalej się powstrzymuję od zakupów dla Dzidźki i oprócz własnoręcznie zmajstrowanych butków Młode nie ma absolutnie nic :) Za to dla siebie kupiłam w tym tygodniu DWA BILETY NA SYCYLIĘ na koniec września - musiałam trochę M ponamawiać, bo zaczął stękać, że z urlopem będzie ciężko, ale kurczę - jak nie teraz to kiedy? A nie mieliśmy w tym roku jeszcze porządnego urlopu! No i to pewnie ostatnie wakacje we dwójkę na najbliższe parę lat :) Chandrę miałam wczoraj zarąbistą, ale to mi humor poprawiło - strasznie się cieszę na ten wyjazd!
A na Sycylię kupiłam strój: MAMA LICIOUS ciążowy strój kąpielowy CUTE XL (1758677684) - Aukcje internetowe Allegro
bo przestałam się mieścić nawet w rozciągnięty jednoczęściowy strój na basen :/

Pola my w tym roku byliśmy z mężem na Sycylii, ale w czerwcu...
Było super i jeszcze mało ludzi. U Was też będzie mało, bo tam sezon jest tylko lipiec - sierpień
Gdzie dokładnie lecicie?

Ja wczoraj zakupiłam sobie w Tchibo http://www.tchibo.pl/Peleryna-z-dzianiny-p400007886.html
Polecam, fajnie się wygląda i spokojnie starczy na jesienne chlody, a można też nosić po ciąży
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pola my w tym roku byliśmy z mężem na Sycylii, ale w czerwcu...
Było super i jeszcze mało ludzi. U Was też będzie mało, bo tam sezon jest tylko lipiec - sierpień
Gdzie dokładnie lecicie?

Ja wczoraj zakupiłam sobie w Tchibo Peleryna z dzianiny w Tchibo
Polecam, fajnie się wygląda i spokojnie starczy na jesienne chlody, a można też nosić po ciąży

mmmm... sycylia ale sie rozmarzyłam;]
 
Megi Pegi, no właśnie zawsze staramy się tak celować, żeby nie w sezonie odpoczywać... Chcemy gdzieś w okolice Taorminy... Znajomi będą tam już tydzień wcześniej i chcą znaleźć na miejscu jakąś willę na więcej osób.
A Wy gdzie byliście? Masz jakieś rady co warto/nie warto zobaczyć? :)

A peleryna super - aż się chce kubek gorącej herbatki chwycić i na tarasie usiąść w takiej ciepłej pelerynie...
 
Pola... my polecieliśmy do Palermo i wynajeliśmy samochód zwiedzając praktycznie całą Sycylię...
Taormina to super urokliwe miejsce... polecam... Najbardziej wspominam tam lody...
Zerknę do naszego planu podróży i dam Ci znać, co warto, a co można sobie odpuścić...

Z pelerynki też jestem zadowolona... Już nawet kupując ja wyobrażałam sobie jak śmigam w niej w parku kopiąć liście... tarasu niestety nie mam :-)
 
Złamałam się - kupiłam 2 ciepłe czapeczki dla noworodka. Głównie dlatego, że wyglądały baaardzo porządnie, dobrej firmy, a przecenione 70%:)
 
Fazerkamm
Alka chyba kilka stron temu w dziale zakupy wstawiała linka tego rogala co kupiła... może uda Ci się znaleźć
Zresztą pamiętam, że toczyła się dyskusja odnośnie tego czym powienien być wypełniony
 
ogladalam ta peleryne...ale wybralam ten plaszcz przeciwdeszczowy ale nie wart tej ceny... za to fjane koszulki w paseczki maja :)
ja jesienia w ciazy nosilam te dlugie swetry do kolan i kozaczki fajnie wygladalam :))
 
Asteria;D ja smoczki i butelki będę miała specjalistyczne;P tzn polecane przez dentystów:p ale chciałam się spytać co wy polecacie;) moja koleżanka kończy stomę i nie dałaby mi szansy na coś innego:p przynajmniej czekają nas wizyty u cioci Kasi;P

a pieluchy, której firmy są najlepsze?:D i dużo to znaczy ile? 50, 200, 1000?:D
 
reklama
Na poczatku idzie sporo pieluszek. Ja miałam 1 rozmiar. W szpitalu maly dostal 0 ale Niko duzy sie urodził...w spzitalu mielismy bella happy-najgorsze pampersy

ja lubię pampersa i huggisy. Nie robiłam zapasu pampkowych. Miałam 3 duze paczki na start a potem sie dokupowało...

Kazdy maluszek toleruje co innego. Dlatego warto wyprobwac kilka firm.

Ja co do smoczkow to tylko aventowskie albo lovi. Butelki mialam aventu ale teraz medeli bede miec. Mam jeszcze dr browns jedna od kolezanki i zobaczymy...ale teraz chce dłuzej karmic piersia wiec butelke awaryjnie jedna kupuje
 
Do góry