reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Anisia- szalejesz ;-) Ubranka sliczne!
Anielka- troszke mniej, ale nie malo! Bardzo ladny zbiorek cudnych ubranek juz jest :-)
Ewelina- bylam wlasnie dzis w Tesco i faktycznie fajne i na promocji ubranka i spiworki maja. Tylko jak popatrzylam na metki to wszytsko chinskie i jakos mnie to zniechecilo. Jaki Wy macie stosunek do ubranek chinskich? Kupowac czy nie? Tyle sie o tym mowi w tv, ze sama nie wiem...
Ja tez wczoraj kupilam 3 ubranka - jak znajde czas to cykne fotki :-)
 
Co do tych śpiworków w Tesco, to dziś pojadę sprawdzić czy warto kupować.

Melisa u mnie ciuszki dla dziecka, jakie dostałam i kupiłam to większości są polskie bądź zagraniczne metki (nie chińskie).
nie mam przekonania żeby tak małemu dziecku kupować coś co nie będzie oddychało na jego skórze,przynajmniej takie jak widziałam dotąd ciuszki w mieście u siebie to bardzo odbiegały od moich oczekiwań. Chodź wiadomo w tych czasach prawie wszystko chińskie.. przynajmniej po ciuchach dla siebie widzę że szybko się niszczą w praniu więc czy to jest sens kupować..
 
Co do tych śpiworków w Tesco, to dziś pojadę sprawdzić czy warto kupować.

Melisa u mnie ciuszki dla dziecka, jakie dostałam i kupiłam to większości są polskie bądź zagraniczne metki (nie chińskie).
nie mam przekonania żeby tak małemu dziecku kupować coś co nie będzie oddychało na jego skórze,przynajmniej takie jak widziałam dotąd ciuszki w mieście u siebie to bardzo odbiegały od moich oczekiwań. Chodź wiadomo w tych czasach prawie wszystko chińskie.. przynajmniej po ciuchach dla siebie widzę że szybko się niszczą w praniu więc czy to jest sens kupować..
No wlasnie - ja do tej pory kupilam same polskie ciuszki dla Maluszka, 100% bawelna, mieciutkie i fajne. Ta firma jest bardzo chwalona. Chinskich jakos nie chce kupowac.
 
bylam wlasnie dzis w Tesco i faktycznie fajne i na promocji ubranka i spiworki maja. Tylko jak popatrzylam na metki to wszytsko chinskie i jakos mnie to zniechecilo. Jaki Wy macie stosunek do ubranek chinskich? Kupowac czy nie? Tyle sie o tym mowi w tv, ze sama nie wiem...


Ja kupuję takie, które mi się podobają i są dobre jakościowo - tak na oko, nie sprawdzam nawet kto je produkuje :)
 
Dziewczyny sliczne ciuszki :)))) uwielbiam to szalenstwo!!!! Ja swoje ogladam pare razy dziennie ;))) czekam na 4 pczuszki z allegro i nie moge sie doczekac.....
Chcialam powiedziec, ze ja bylam dzisiaj w Ikei i utwierdzilam sie, ze wszystko dla dziecka czyli lozeczka, przewijaki, reczniki, kocyki, ochraniacze bede tam kupowac, sliczne rzeczy, jakosc rewelacyjna i ceny normalne, sa nawet pieluchy tetrowe w zwierzatka!!!!
Wybralam takie meble Seria do pokoju dla dzieci LEKSVIK - IKEA
w tym kocyku sie zakochalam TORVA Koc - IKEA
a jaki reczniczek BARNSLIG Ręcznik dziecięcy z kapturem - IKEA
Wszystko taaakie sliczne, niech juz sie ten remont u mnie skonczy!!!!!!!

A i dla dziewczyn poszukujacych spiworkow do spania to jest tam ok 8 rodzaji, sliczne, cieple, z bawelny, z polaru, jak kolderka lub ciensze w rozsadnych cenach!
 
reklama
Wlasnie wrocilismy z ogladania wozkow. Bylismy w takim sklepie, co byly w zasadzie wszystkich firm. I nie wiedzialam na co patrzec :-) Tyle tego bylo -3 sale. Ceny atrakcyjne, bo hurtowe. Mozna zamawiac dowolne kolory. Sprzedawczyni polecala firme Bebetto, a szczegolnie model Solaris. Mi sie srednio podobaja w nim kola. Co o tym modelu myslicie?
Widzialam tez ten Espiro Atlantic, bardzo mi sie podobal, tylko ze spacerowka ma nieodwracana raczke, wiec odpada. Ale super sie prezentuje na zywo. Wiec bede myslala nad Espiro GTX, bo jest podobny i z odwracana raczka. Tylko tez musze wypatrzyc sklep, w ktorym bedzie, zeby zobaczyc na zywo :-)
Byly wszystkie: tez Tako, ale dosc ciezkie.
Mi sie spodobal jeszcze Baby Active Jet, co o nim myslicie?
Pozdrawiam :-)
 
Do góry