reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Marcia:) dzięki:) ja właśnie też chce cycem karmić długo, ale zobaczymy czy mi wyjdzie:) bo sutki i ogólnie cyce mam tak drażliwe, że ojeny....ale mam nadzieję, że to się zmieni!:)
 
reklama
to zobaczysz co bedzie po porodzie pare dni hi hi hi...ja z bolu zaciskałam zęby ale co sie nie robi dla maluszka :-) Bephanten dzialac u mnie cuda ;-)
 
Marciaa...nie strasz;P chociaż zapowiedziałam mojemu, że przez 2 tygodnie przed porodem będzie mi hartował sutki, bo ja sama nie dałabym rady:p on się z tego bardzo cieszy:p
 
Mi koleżanka poradziła, żebym sobie pod prysznicem kręciła sutki hehe jakby wyciągała, żeby po porodzie były już przystosowane... ale jakoś o tym zapominam :)
 
Mi koleżanka poradziła, żebym sobie pod prysznicem kręciła sutki hehe jakby wyciągała, żeby po porodzie były już przystosowane... ale jakoś o tym zapominam :)

Głupi pomysł!!!! Symulacja piersi i tymbardziej sutków prowadzi do skurczy macicy... co nie jest wskazane:p tak wiec nawet przy Przytulaniu powinno sie unikac drażnienia piersi...
 
Alka i dobrze, że zapominasz! bo ponoć to można robić przed samym porodem! o ile dobrze pamiętam to przez takie drażnienie sutków jakiś hormon się wydziela odpowiedzialny za przyspieszenie porodu czy czegoś tam...nie pamiętam dokładnie...;/ ale może bardziej "zaawansowane" mamy wiedzą lepiej!:)
 
reklama
Do góry