reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Meliska ja widziałąm na żywo ten Espiro GTX i wyglądem mi się podobał więcej nic nie powiem, bo nie przyglądałam się szczegółom :)
 
reklama
hej dziewczynki, a ja dzisiaj oszalałam i zaszalałam ;-)
Mój K wyjechał w delegację do Niemiec no to co Kasia zrobiła dla poprawienia humoru? udała się na "małe" zakupy.

Pierwszym celem był TOBI i tu kilka ciuszków (2 kpl do szpitala), 2x butelki antykolkowe, 2x smoczki, skarpetki, czapeczki następnie udałam się do TESCO i tu oprzeć się nie mogłam jak zobaczyłam te ciepłe ciuszki, 2x body, 2x kaftanik, 2x bluzy, 2 x spodenki.

Pykło 384 zł :-D jak coś to wina K bo wyjechał ha ha ha, radość mnie taka przepełnia że śmieję się sama do siebie.
Kobieta i jej "małe zakupy" :-D
 
kurczę faajne te wózki bebetto solaris i baby active jet :) widzę że mamy podobny gust :) tylko ja mam taki problem ze ani jednego wózka nie mogę zobaczyć na żywo :( i nie mam pojęcia jaki wybrać...
mam pytanko czy Tako faktycznie jest taki ciężki? czuć różnicę po między innymi wózkami? bo podobają mi się Tako i jak narazie byłam za ta firma ale teraz zobaczyłam te Twoje i też mi się podobają... achhh
 
haha:p dziewczyny ja mam już tyle ciuszków, że nie wiem kiedy dzidzia będzie to nosić:p są już chyba z 3 duże siaty:p jak nie więcej:D a zakupy zaczęłam w 8 tygodniu:D:D ale chwilowo kazałam przystopować i poczekać na poznanie płci:D
 
Kasia no faktycznie zaszalalas ale dobrze...potem bedziesz miała mnie do kupowania i cenowo sie jakos rozlozy...

ja tak jak sobie obiecalam do poznania plci nic a nic nie kupuje:tak: moje wytrwale postanowienie a myslalam ze predzej pekne:-)
na razie mam upatrzony kombinezonik i buteleczki medeli z laktatorem no i nowy stelaz wozka.
 
a ja mam od początku przeczuwam chłopaka, ale zobaczymy:)

a dziewczyny:) słuchajcie:) jaki proszek do prania dla maluchów jest najlepszy? jakie butelki, smoczki, pieluszki? i ile pieluszek kupić na początek?
 
a ja mam od początku przeczuwam chłopaka, ale zobaczymy:)

a dziewczyny:) słuchajcie:) jaki proszek do prania dla maluchów jest najlepszy? jakie butelki, smoczki, pieluszki? i ile pieluszek kupić na początek?

Ja proszka uzywałam persila - mały nie miał alergi, ale dodawałam wiecej plynu do płukania;)

Buteek uzywałam złykłych plastikowych i szklanych - nie korzystałam z antykolkowych... stwierdziłam że jak bedzie miał kolki to w tedy kupie.

Smoczek miałam jeden z Nuko - bo po 2 mies odstawiliśmy:)

Pieluszek DUZO, DUZO...
 
co do tych pieluszek ostatnio mam manie chodzenia po sklepach i oglądania tych pieluch w celach orientacyjnych i tylko w co drugim widzę pieluszki dla malutkich dzieci prosto po urodzeniu reszta same duże.. więc mam pytanie kupujecie/ kupowałyście przed porodem czy po? boje się że kupie za duże..
 
Ja dalej się powstrzymuję od zakupów dla Dzidźki i oprócz własnoręcznie zmajstrowanych butków Młode nie ma absolutnie nic :) Za to dla siebie kupiłam w tym tygodniu DWA BILETY NA SYCYLIĘ na koniec września - musiałam trochę M ponamawiać, bo zaczął stękać, że z urlopem będzie ciężko, ale kurczę - jak nie teraz to kiedy? A nie mieliśmy w tym roku jeszcze porządnego urlopu! No i to pewnie ostatnie wakacje we dwójkę na najbliższe parę lat :) Chandrę miałam wczoraj zarąbistą, ale to mi humor poprawiło - strasznie się cieszę na ten wyjazd!
A na Sycylię kupiłam strój: MAMA LICIOUS ciążowy strój kąpielowy CUTE XL (1758677684) - Aukcje internetowe Allegro
bo przestałam się mieścić nawet w rozciągnięty jednoczęściowy strój na basen :/
 
reklama
Do góry