reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Widzę, że zaczyna się pora wózków ;) MY wybraliśmy polską firmę, mój P. sprawdzał możliwości wózka kiedy byliśmy w sklepie, prosił i pokazanie składania, rozkładania, nawet kobietka musiała sięgnąć spacerówkę żeby pokazać mu jak montować. Także na dzień dzisiejszy wózek wybrany, zostaje tylko kolor ;)
 
Ewelina to o wszystkie szczegóły wózków będę Ci "molestować" :p bo widzę że mniej więcej tego samego szukamy.. tylko że Ty możesz je oglądać na żywo.. :) jak już coś więcej będziesz wiedziała o Tako to poproszę o informację :)
a jeżeli chodzi o wagę to też nie ma problemu u mnie.. winda jest :)

bardziej mi sie chyba Captiva podoba :) a ten kolorek też przepiękny.. tylko chyba się będzie szybko brudził... (te 3 mi sie najbardziej podobaja)

bakalia a można wiedzieć co za firma?? jaki wózek?? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny! ja Was tylko o jedno proszę! pamiętajcie, żeby kupić fotelik z atestem!! jedne z lepszych to maxi-cosi citi i cabrio fix..i warto kupić nowe! albo od BARDZO ZAUFANEJ osoby...bo jeśli fotelik przeżył zderzenie, a sprzedawca Was o tym nie poinformował to taki fotelik NIE JEST JUŻ BEZPIECZNY! może mieć mikrouszkodzenia, których nie widać gołym okiem..i już nie chroni naszego maleństwa...ja wiem, że prawdopodobnie z nas żadna nie będzie miała wypadku z maluszkiem ( i tego nam życzę), ale nieszczęścia chodzą po ludziach...nie ma co później płakać, że się 100-200 zł przyoszczędziło...a osobiście znam taki przypadek...
 
Do góry