reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Dziewczyny ciesze sie, ze jestescie tak jak ja w temacie wozka, bo wlasnie sie rozgladam ;-)
To moje opinie o Waszych propozycjach:
Tako Jumper X - bardzo fajny ksztalt, tylko kolorystyka srednia, chyba jak juz to ten oliwkowy ;-)
Wozek Zoom (Fazerka)- mi nie lezy ten stelaz...
Tako Captivia- nawet fajny, ale kolory jakies takie pisiate, moze sa inne. A ktory Wam sie podoba z koloru? Juz bardziej mi sie podobaja te Wariorr ;-)
Coletto- mnie sie nie podoba.
Wiec chyba z tych co piszecie najbardziej mi pasuja te Tako :-) Jesli chodzi o firme, to mi nie zalezy czy polski, czy nie (byle nie chinski). Wazne, zeby mial dobre opinie, byl funkcjonalny, i ladny :-)
Mi sie spodobal taki: 3w1 Wózki GTX ESPIRO wózek+12 ELEMENTÓW wys. zł (1785919887) - Aukcje internetowe Allegro Co o nim myslicie?? :-) Jesli znajdziecie jeszcze jakies ladne to pokazujcie i piszcie. Bo dla mnie wozek to duzy problem (malo co mi sie podoba). Fazerka, Ewelina- widze, ze gustujemy w podobnych :-)
Bardzo fajne te spiworki z IKEA, wybieram sie akurat z mama to zobacze na zywo :-)
Gosia- naklejki to fajny pomysl. Tez napewno cos zakupie ;-)

Aha... a jesli chodzi o naszych Mezczyzn, to chyba wszyscy sa podobni. Moj pierwsze mowil, ze po co juz kupowac, przeciez jeszcze tyle czasu... Ale go przekonalam. Teraz mowi, ze moge sobie kupowac, nawet czasem ze mna cos obejrzy na necie. Ale do sklepow chodze sama narazie - raz bylismy razem ogladac wozki (bo ma noge w gipsie). Ale jak kupilam ubranka to byl zachwycony jakie ladne :-) Wczoraj ogladalismy wozki razem w necie. Wydaje mi sie, ze ogolnie srednio jest zainteresowany, ale oglada, bo wie ze mi to sprawia przyjemnosc :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bakalia też fajny.. i cena suuper :) zalety wózka? wady?

mnie przekonało :
możliwość montowania gondoli przodem lub tyłem,
dobre amortyzatory (nie buja wózkiem, nie jest wywrotny - miałam możliwość przejechania kawałek drogi z dzieckiem koleżanki w środku)
lekki (chodź nie aż tak żeby się tego bać)
pojemny kosz na zakupy
bardzo łatwy montaż, plusem jest też to po złożeniu jest mały i zmieści się do bagażnika :)
skrętne koła z możliwością blokady

wady:
brak dużego wyboru w kolorach

to jak na razie jedyna wada (oczywiście jeszcze przed zakupem który planuje na koniec września sprawdzę wszystko raz jeszcze)

gondola ma też możliwość kołyski, chodź nie wiem czy to plus czy nie zobaczymy jak zaczniemy używać :)


Co do ceny to u mnie w sklepie jest jeszcze promocja na ten wózek, wiec miło chodź nie zamierzam oszczędzać kosztem maleństwa. Ale jednak miło :) Dodam że ten sam wózek ma mój kuzyn dla swojej córeczki i są zadowoleni ;)
 
Ostatnia edycja:
Melisa mi się najbardziej podoba Tako Captiva kolory: siwo-czerwony MOHIKAN_01 siwo-zielony MOHIKAN_03 i brązowo-kremowy MOHIKAN_05

co do Espiro to fajny też w tym stylu co szukam tylko nie podoba mi się jedna rzecz.. a mianowicie jak założysz fotelik to rączka rzuca się w oczy.. widać po prostu że to jest wpięte nosidełko/fotelik..

faktycznie Zoom ma dziwny stelaż teraz się tak bardziej przyjżałam.. odpada :p

jeżeli chodzi o Warrior to najbardziej podobają mi się kolory: zielono-czarny kolor_1 i brązowo-czarny kolor_6

jeżeli chodzi o Jumper to kolory podobają mi się: siwo-czarny STTF C06 zielono-czarny STTF C01
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi ten wózek się podoba, ale sam sobie bym takiego nie kupiła:p ale ja lubię takie klimaty:p moje mieszkanie też jest urządzone na stare:p ale w sumie ono jest stare:p więc bardzo wysilać się nie musiałam:D:D gorzej będzie po przeprowadzce...u mnie wszystko tak ładnie wygląda, że nie chce stąd nic zabierać do nowego mieszkania, ale ostatnio doszło do mnie, że ja prawdopodobnie już tutaj do mieszkania nie wrócę...i jakoś smutno mi się zrobiło:( bo przez 5 lat jak w nim mieszkam to nadawałam mu klimatu..
 
Do góry