reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

reklama
Ewelina też mi się bardzo ten wózek podoba :-) siwo-czerwony :) piękny.. też bardzo się nad nim zastanawiam.. po powrocie moich teściów z polski będę musiała ich "delikatnie" poinformować że znalazłam wózek :-D :p
 
ooo to suuuper :) jeżeli mówisz że na żywo jeszcze lepiej wygląda :D
kurcze że ja go zobaczyć nie mogę :/ nie lubię kupować w ciemno...
znalazłaś jakieś wady tego wózka?
a siwo-zielony też taki ładny na żywo? bo ten tez mi się podoba.. :)
 
zieolny był taki bardziej smutny wydaje mi się, ja w przyszłym tyg jade jeszcze do sklepu wypytać o zawieszenie kiedy mam jak regulować, to jak uda mi się zrobię fotkę. Tak jak oglądałam ten wózek, pytałam w różnych sklepach to oprócz może wagi nie widzę wad, ale waga to dla mnie nie problem bo mam winde w bloku

na żywo też widziałam tako warrior http://allegro.pl/2011-warrior-faxion-tako-aukcja-prod-raty-i1784052906.html, bardzo tez mi się podoba ten czerwony, ale chyba troszkę fajniejszy stelaż jest w captivie


nie widziałam jeszcze na zywo takiego błękitno szarego, a na zdjęciu tez całkiem ładnie wygląda http://allegro.pl/wozek-captiva-firmy-tako-nowosc-od-producenta-i1784052901.html
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, Tako to polska firma?
Jeśli tak - słyszałam niepochlebne opinie o polskich wózkach, więc chciałabym Was zaytać, co o nich sądzicie. Bo ja się też rozglądałam za nimi ze względu na cenę. Moim marzeniem jest Jane Unimit, ale kurna drogie jak nei wiem co. Może na Allegro uda mi się wypatrzyć jakiś używany.
I co myślicie o Coletto Govanni? np tu: Wózki wielofunkcyjne - Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: beżowy] - Coletto (niekoniecznie ten kolor)
 
Gosia -ladny ten wozek. dobrze, ze juz mam ten moj wozek, bo inaczej nie moglabym sie zdecydowac ;) Trudny wybor.
Marcia-link prowadzi do strony onet-u
 
reklama
Do góry