reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Pola ja mam to samo z moim M. achh Ci faceci.. ostatnio aż krzyczałam na niego bo mnie zdenerwował.. to później przyszedł do mnie i powiedział że da mi kartę do bankomatu w którym mamy odłożone pieniądze na tak zwaną czarna godzinę i że mogę robić z tym co chce.. ale ja i tak z takiego rozwiązania nie jestem zadowolona...


a co tych wiaderek.. to jak tam niemowlaka takiego tygodniowego wsadzić? i przecież pępka nie wolno moczyć do puki się nie zagoi...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fazerka nie kupuj Mikrusa.... nie polecam, ogladaj sie raczej za wozkami zagranicznymi, ile chcecie wydac na wozek? (JAK MOGE ZAPYTAC.....) To poszukamy czegos fajnego :)
eeeetam nie przejmujsi M kupuj sama najpotrzebniejsze rzeczy, a on sie potem sam wciagnie :)
ja nie jestem za tym wiaderkiem, dziwne to dla mnie......
Gadzet fajny, sama tez mam na niego ochote ;)
 
wiaderko do kąpieli?:D coś mnie ominęło?:D

u mnie jest to samo:D jak powiedziałam mojemu P., że pościel musimy kupić dla dzidzi to spojrzał się na mnie z powagą i z rozbrajającą szczerością powiedział, że "po co...przecież taką "dorosłą" można na pół złożyć".. także tyle w temacie mojego narzeczonego:p
 
Pati oo to dziękuję bardzo.. myślałam że Mikrus to będzie dobry wybór.. osobiście na wózek tak na dzień dzisiejszy mam ok 1500zł tutaj w ogóle jeżeli chodzi o wózki to są ceny kosmiczne (3w1 ceny zaczynają się od 700e) dlatego patrze na polskie strony :) ale coś teściowie i szwagier mówili że się dołożą to może będzie więcej pieniążków :-D :p
dla mnie te wiaderko to też dziwny gadżet..

Anastazja haha mój to samo mówił :) z wieloma rzeczami twierdzi że są zbędne :) faceci kompletnie się nie znają ;-)
 
znalazłam teraz Tako http://www.swiatwozkow.pl/tako-jump....html?osCsid=a87a041877d6e3b8a425d862415fb3a8 dziwnie tani.. bo jak patrzałam wcześniej na te wózki na innych stronach to były za ponad 2000zł :) co o takim myślicie??

a ten Esprit nawet nawet ciekawy :)

jest ogromny wybór wózków... mi się już mieni przed oczami.. :p i dalej nie mam pojęcia co wybrać.. a Wam dziękuję bardzo za pomoc Jesteś/Jesteście Kochane!!! :* :)
 
Ostatnia edycja:
Hej:-) To nie jestem sama myślałam że tylko mój mąż taki sceptyczny do kupowania co prawda zgadza się zemną że trzeba kupić jakieś nowe rzeczy (bratowa zapowiedziała mi że mogę sobie zabrać wszystkie rzeczy po jej córach) ale to jeszcze za wczas i dlatego mój K od soboty jest ochrzczony przeze mnie ,,skneruś” hi hi
 
A ja wczoraj kupiłam w Tesco kilka bodziaków i jakieś bluzeczki, bo jest 30% na nową kolekcję. Łącznie za komplet bodziak+pajacyk+niedrapki+czapeczka, oraz bluzę, i 3 inne pary bodziaków i czapeczkę zapłaciłam niecałe 100zł
 
reklama
fazerkamm ja będe kupowała tak jak pisałam wcześniej tako ale captivę, ogólnie to nie sa drogie wózki, cena zależy bardziej od tego jaki fotelik tzn. jakiej firmy, ja wolę fotelik z atestami i dlatego kupię ten wózek ale z fotelikiem maxi cosi.
 
Do góry