reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Targi Matka i Dziecko na Torwarze to porazka, a juz szczegolnie jak ktos byl na tych targach Mother&Baby na sluzewcu dwa miesiace temu.... Ciasno, zero gadzetow ;) ciezko sie cokolwiek dowiedziec, masakra, wiec ja z ochota czekam na przyszloroczne Mother&Baby :)
Za to bylam w galerii, obkupilam cala rodzinke, malenstwu kupilam 5 pajacykow, sweterek i sliczne body polo lacosty ;)
W lidlu udal mi sie kupic spiworek, widac, ze sami chopcy sie rodza, wzielam ostatni niebieski a rozowych byl caly kosz!!!!

pati a w którym Lidlu?
ja jutro skoczę na targi, ale nie nastawiam się skoro piszesz, że lipa
 
reklama
Kochane! Zakupilam wczoraj wozek!!! Co prawda uzywany ale tylko 3 miesiace, bo kolezanka kupila dla corci nowy- bardziej dziewczecy. Byla to dla mnie okazja, choc nie myslalam jeszcze teraz o kupnie wozka. Zaoszczedzilam mase kasy;-).
A wyglada tak: qwe.jpg :)
 
Anielkaa, no i bardzo dobrze, że już kupiłaś. Ja kurcze patrze na to allegro, to znów na opinie i chyba będę to dziecko na rękach nosić, bo wózka nie kupimy. jak się wkurzę to kupię pierwszy lepszy.
 
Donia idz na targi pozniej, ja bylam o11tej, a Iga mowila, ze pozniej bylo luzniej.....
Ja bylam w Lidlu na ursynowie i w Konstancinie, w obu sa rozowe i zolte spiworki!!!
Anielka wozek superowy! Bardzo mi sie podoba, nawet nie wiedzialam, ze Esprit robi wozki....

Goska np, taki spiworek jest super, powiem Ci, ze z takiej grubszej bawelny trzeba szukac nowy, powodzenia!
http://allegro.pl/gegrge-spiworek-do-spania-0-6m-tanio-okazja-i1779042320.html
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny byłam na targach, rzeczywiście mnóstwo osób i nie za bardzo można pooglądać
mamusia zakupiła mi piękną koszulę nocną na rosnący brzuszek z Kubusiem Puchatkiem i znalazałam super firmę z ubrankami dla dzieci. Takie welurowe cudowne śpiworki mieli po 55 zł i piękne śpioszki welurowe za 36zł, to jakoś mega tanio w porównaniu z tym co oglądałam i innych firmach. Później wstawię Wam namiary bo to firma internetowa, teraz boli mnie głowa i nie chce mi się ruszać...
 
reklama
Pati, fajny gadżecik :) Ja bym sobie takie coś sprawiła, choćby dla przyjemności.
Ech... mój M tylko coś strasznie sceptyczny jeśli chodzi o kupowanie rzeczy dla maleństwa. Czuję że czeka mnie prawdziwa batalia przy kompletowaniu wyprawki i do wyboru będę miała albo machnąć na niego ręką i kupić wszystko sama (za co się zupełnie nie obrazi :), albo toczyć długie i zacięte dyskusje, bo wg niego dziecku wystarczy parę ciuszków, które i tak dostaniemy pewnie od rodziny i przyjaciół, trochę pieluch i wózek :/

Poczytałam trochę na temat wiaderek do kąpieli, bo przyznam szczerze, nie słyszałam o tym wcześniej. Wydaje się, że są o wiele bardziej praktyczne niż wanienki. Zwłaszcza że mamy nie za duże mieszkanko. W necie jest sporo opinii na ten temat. Właściwie wszystkie mamy, który używają/używały wiaderka są zachwycone. Na nie są te, które nie spróbowały ;)
Mamuśki, korzystała któraś z Was już z tego?

Skoczyliśmy dziś do Fortu Wola na zakupy - za tydzień mamy wesele, na początku października następne, a wszystkie moje wieczorowe sukienki mogę sobie w butonierkę aktualnie wsadzić :( Musiało skończyć się na sklepie Happy Mum. Byłam zdziwiona, bo miały tam tylko rozmiary S i M. Czy wg nich wszystkie ciężarówki wyglądają tak ja te ich pajęczaki z katalogu z doczepianymi piłeczkami tenisowymi jako brzuszek??? wrrrr.... Ja noszę przynajmniej L chociażby ze względu na wzrost. Już w każdym innym "zwykłym" sklepie jest więcej większych ciuchów!
No nic - udało się na szczęście wbić w całkiem ładną, nieco rozciągliwą czerwoną M-kę. Na teraz będzie, ale czy wejdę w nią też w październiku...?
 
Do góry