reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Melisa, moze i fajna i ladna i mnie sie podobala, bo bardzo stabilna a ja na to zawsze stawiam /w porownaniu do takich wanienko-przewijakiach, ktore dla mnie licho wygladaja/, no i miala byc przewijakiem, ale cos mi w niej nie odpowiadalo po zlozeniu w domu i jest komoda na ciuchy. Pobieglam wlasnie potem do ikea, bo choc wlasnie sceptyczna jestem jak Marciaa do ich mebli, ale jak zobaczylam te szafke z polkami, zreszta o wiele tansza niz komoda to stwierdzilam, ze wlasnie tego mi trzeba:-D

bajzelland mojej corki tak wyglada i najfajniejsze jest to, ze wcale go nie musze rozstawiac na nowo
Zobacz załącznik 384528

Marciaa krowka sweetasna, sama ostatnio patrzylam na krowki u siebie, ale postawilam jednak na zabki:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja uwazam, ze ten kombinezonik na wiosne bedzie suuuuperrrrrr!!!!! i chyba Megi masz racje na 62, z tego co widac po cudnej corci Liv!!!!!
Alka nie oddawaj, mowie Ci ze przyda sie na 100% na wiosne, a kurteczka bedzie swoja droga juz z wiosennej kolekcji ;))))
Wanienka na stojaku jest ok, ale jak masz malo miejsca to polecam przewijak kladziony na lozeczko a na wanienke taki skladany stelaz, sterylizator z butelkami fajny, ja jednak zostane i polecam Avent.
 
ja też należę do tych co mają 2 pokoje, ale u nas pokoik który miałbyć przeznaczony dla dzidzi od 3 lat staał pusty i czekał, także3 teraz mozemy kupić cały zestawik mebli dla dzidziusia naszego:-)
 
my mamy właśnie ten komplet STUVA. fajne są. kupowaliśmy je ostatnio ze świadomością, że będzie trzeba potem dokupić ich trochę więcej. mają taką zaletę, że wszystkie do siebie pasują i jak dzieci będą trochę starsze to się po prostu ten zestaw trochę rozbuduje, dobuduje się trochę w górę ( bo narazie Vika ma dwie szafy takiej wysokości, żeby sama mogła sobie sięgnąć po wszystko) i wszystko się zmieści:D
 
Alka w tym zestawie kąpielowym na 99% blokują się kółka :) wszystkie modele które ja oglądałam miały blokowane kółka :) te co dzisiaj widziałam były naprawdę porządne! ja też chyba coś takiego kupię ponieważ też jestem ograniczona metrażowo :) zobaczę jeszcze bo super wanienkę dostałam ostatnio.. i jak uda mi sie znaleźć tutaj przewijak który kładzie się na łóżeczko to zrezygnuję z takiego zestawu :)

ja mam mieszkanko 3pokojowe :) salon + 2 sypialnie, z czego jedna jest naprawdę malusia.. będę musiała się nieźle nagłowić żeby jak jakoś urządzić..
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
livastrid świetne mebelki, żałuje że na razie nie mam możliwości na wstawienie takich.
Aktualnie szukam pojemnej szafy trzydrzwiowej, rozsuwanej.
 
pati dziękuję ślicznie!! suuuper ten przewijak! właśnie mi o taki chodziło i bardzo tani! tutaj za taki jakbym w ogóle znalazła to bym musiała dać minimum 40e :)
a wanienkę właśnie takową posiadam :) fajne rozwiązanie... moja koleżanka która używała takiej mówiła mi że to był jej najlepszy zakup :)
 
reklama
Prosze bardzo :) i podoba mi sie ta zyrafa, nie jest taki nackny jak wiekszosc w misie czy kroliczki ;)))
Widzisz, to ja klikam te wanienke, bo sie zastanawialam czy brac czy nie..... Dziekuje za pomoc w podjeciu decyzji!!!!!! i stelaz sie fajnie sklada i chowa super!

I chcialam powiedziec, ze polecam w 100% nosidelka tej firmy, a ten model jest dla mnie najlepszy http://allegro.pl/nosidelko-baby-carrier-orginal-baby-bjorn-kolory-i1785923879.html
duzo lepszy dla kregoslupa naszego i malenstwa od chusty......
 
Ostatnia edycja:
Do góry