reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

laktator mialam kupiony reczny przed porodem po powrocie ze szpitala maz na gwalt jechal do dyzurnej po elektryka, z tym sprzetem lepiej sie wstrzymac a jak bedzie potrzebny to sie go kupi

Alka nie wiem czy kolka sa az tak praktyczne. Jak bylam w pierwszej ciazy to takie stoliki mi sie podobaly az stwierdzilam, ze wole cos bardziej stabilnego. W ostatecznosci kupilam

HENSVIK Szafa z półkami - IKEA

plus

HENSVIK Blat stołu do przewijania - IKEA na ktory klade przewijak

oraz to

Babble AS - barneutstyrsbutikk i sentrum av Elverum i Hedmark. Vi tilbyr bl.a. Nettbutikk, Voksi, BeSafe, Ticket, Levis, Bilstol - Manhattan m�belserie stellekommode-Manhattan stellekommode, babydan,

a wanienke mam osobno, bo i tak kapie na stole w duzym pokoju

dodam, ze z szafki z ikea jestem naprawde zadowolona, bo kosztowala mnie niewiele a dla mnie jest najpraktyczniejszym sprzetem w domu
 
reklama
liv - piękne, tylko, że ja jestem ograniczona naprawdę małym metrażem w domu i nie mam miejsca na takie mebelki - u mnie sprawdzają się duże suwane szafy itp .... a kółka może i masz rację - jednak liczę, że są blokowane
 
szafka z ikea naprawde jest niewielka i to jest swietna jej zaleta - dluga na mniej niz metr, przewijak jest tez na mniej niz metr i tylko na jednej wysokosci a tak to glebokosc gory jest na 5-tki pieluchy pampers;-) dol jest troche szerszy

druga komoda co mam srednio dla mnie praktyczna, mam w polkach ciuchy schowane a tak sluzy mi za stolik do kwiatkow:-D

Vileyka
no ja myslalam czy kupic juz w samochodziki czy samolociki, ale poki co nic nie kupilam
 
liv ja Cie rozumiem, ale u nas i tak brak na to miejsca niestety :( mamy tylko 2 pokoje - niezbyt wielkie - póki co będziemy razem w sypialni, a tam jest suwana szafa łóżeczko i nasze wyrko i na tym się miejsce kończy - taki przewijak z waninka postawilabym przed szafa n krotkiej scianie - zawsze mozna odsunac a jak nie będzie potrzebny po prostu wywalila do piwnicy - z szafka to juz gorzej :):):)

vileyka gratuluję wyniku polowań - pokazuj nam szybko :)
 
Alka-kombinezonik CUDNY!! Tez musze o takim pomyslec. jestem dzis w Wadowicach i chyba sie wybiore i w koncu cos kupie. Jak ogladam te Wasze zakupy to wszystko takie sliczne ;-)

My tez mamy 2-pokojowe mieszkanko. Wiec zadnych szafek ani komodek nie bede kupowala. W sypialni (ktora jest dosc mala) mamy swoje lozko i szafe rozsuwana i tam mi sie zmiesci tylko lozeczko :-) A kapac Maluszka bede w lazience- znalazlam juz sliczna wanienke i taki lezaczek do niej. Mamy jeszcze salon ale tam nie chce nic dawac (przynajmniej narazie) ;-) Wiec wszystko musi byc male i funkcjonalne :-)

Liv- fajne te Twoje mebelki. podoba mi sie zwlaszcza "Babble AS - barneutstyrsbutikk i sentrum av Elverum i Hedmark. Vi tilbyr bl.a. Nettbutikk, Voksi, BeSafe, Ticket, Levis, Bilstol - Manhattan m�belserie stellekommode-Manhattan stellekommode, babydan,," ale nie mam na to miejsca za duzo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry