reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

A ja dzis kupilam 2 kaftaniki, 2 polspioszki, 2 bluzeczki zapinane i 2 spioszki :-) W kolorach i dla Dziewczynki i dla Chlopca :-) Jutro zrobie fotki to Wam pokaze :-)
 
reklama
Do przewijaków i wanienek na stelażach itp to ja jestem anty-nastawiona. Wydaje mi się, że to zbędne graty, na krótko starczają (jak tylko maluch zacznie się obracać na boki zdają się psu na budę) i zajmują dużo miejsca. Może to wiąże się z naszym małym metrażem - mamy 2 nieduże pokoje + kuchnia i łazienka. Odnośnie lokowania maleństwa to napiszę jaki błąd my popełniliśmy. Mieliśmy salon (większy pokój) i w mniejszym pokoju nasza sypialnia. W naszej sypialni nie było za bardzo miejsca na łóżeczko i chcieliśmy do tego, aby maluch uczył się spać osobno, więc urządziliśmy mu kącik w salonie gdzie było łóżeczko, jego rzeczy, ozdóbki itp. Na początku było wszystko ok, bo mały spał jak zabity i wieczorkiem można było sobie obejrzeć w tym salonie po cichu film w tv, ale z wiekiem coraz bardziej mu wszystko przeszkadzało i wyglądało to tak, że on szedł o 20 spać, a my potem się gnieździliśmy w sypialni i nawet filmu nie było jak obejrzeć, nie mówiąc o tym jak ktoś do nas przyszedł. Ostatecznie małego przenieśliśmy do małego pokoju, a my się przeprowadziliśmy do salonu. Szkoda tylko, że od razu tak tego nie rozwiązaliśmy, bo wtedy inaczej byśmy urządzili mieszkanie i inne meble kupili. No ale trudno ;-) No i jeszcze jeśli chodzi o szafy z przesuwanymi drzwiami to nie wiem czy to dobre rozwiązanie przy małym dziecku. Dzieci uwielbiają się bawić tymi drzwiami i z łatwością je odsuwają, a potem namiętnie wywalają wszystko ze środka ;-) Lepsza szafa z otwieranymi drzwiami, takimi ciasno do siebie przylegającymi, żeby maluch nie mógł wcisnąć paluszków i otworzyć je nie ciągnąc za uchwyt do otwierania (które są wysoko montowane i maluchy do nich nie sięgają). No i są też lepsze blokady na takie zwykłe otwierane drzwi ;-)
 
A to efekt moich wczorajszych zakupow. Podobaja sie ? ;-)
 

Załączniki

  • z1.jpg
    z1.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 36
  • z2.jpg
    z2.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 35
  • z3.jpg
    z3.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 35
  • z4.jpg
    z4.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 34
Melisa no cudeńka to są - śliczności :):):)


Kochane, gdyby któraś z Was była zainteresowana, to w SMYKU jest właśnie promocja 25% rabatu na wszystkie ubranka i buty... Dla tych maluszków i dla starszaków. Promocja trwa do końca sierpnia i można znaleźć coś fajnego w przystępnej cenie po rabacie :)
 
Melisa, śpioszki pierwsza klasa :) są fajne,ładnie wyglądają i mają bardzo fajny materiał.pamiętam że jak Ola była mała kupowałam tylko z tego typu.

Alka,dzięki za info :) jutro się wybiorę do smyka i chyba czas kupić jakieś spodnie ciążowe,bo od kilku miesięcy śmigam w sukienkach a bardzo tego nie lubię i już mam dosyć
 
Melisa,
bardzo fajne zakupy i rzeczy wyglądają, że są z dobrej jakościowo bawełny :)
Alka dzięki za informacje o Smyku, no tam rzeczywiście opłaca się kupowac, ale dopiero po zniżkach :-)
 
reklama
Melisa śliczności, takie nawet uniwersalne udało się kupić

alka dzięki za info, jutro się przejadę, kupiłam w smyku juz 2 ciuszki i sa naprawdę fajne w dotyku
 
Do góry