reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Nie Twoja wina:-D, że jak coś fajnego się posiada to z IKEA:)Pokazuj co masz a ja się postaram już nie marudzić że to IKEA;-)

Wiesz Krupka to tak nie do końca.Przykład lampki o której jakiś czas temu rozmawiałam z Gosią i Anastazzją-w IKEA-ok.26zl, a na allegro z przesyłką (niestety)-ok.41zł.

anielkaa- jest co prawda bliżej gdzieś koło Berlina, ale masz rację, że taki tok myślenia może był Szwedów i Polaków;-)


to szukaj sprzedawców ze Szczecina i odbierz osobiscie;-)

wybór nie taki jak na miejscu, ale zawsze cos tam jest: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
a allegro rzeczy z IKEI są w tych samych cenach, albo i tańsze, co w sklepie :tak:

nooo też się nie zgodzę- są albo w tej samej cenie albo droższe a weź pod uwagę że trzeba w cenę doliczyć przesyłkę- to na Allegro rzeczy (przynajmniej nowe) z IKEA nie opłaca się, choć czasem jak rzeczywiście ktoś nie ma w mieście sklepu to te kilka-kilkanaście złotych można przepłacić jak na czymś bardzo zależy.

Ja lubię IKEA ale mój K jak słyszy to ma od razu gęsią skórkę:cool:
to samo z Allegro- ja prawie fanka a K. słuchac nie chce o tym.
 
Ja głównie z ikei jestem zadowolona z pościeli no i lubię świeczki i szklanki. Reszta pożal się...

Dziadkowie kupili drewniany stolik dla Nikosia. Na blacie sa bąble wypchane jakby powietrzem. Ja kupiłam sofę dla młodego. Matko Święta...jest tak niewygodna ze szok. No i półka na buty jakoś wykonania, odpadający lakier. Już odpuściłam reklamacje bo czego się psodziewać za 35zł...:baffled:
 
co do Ikei, to ja nie mam zastrzeżeń, bo wiem, że jak kupuję tanie rzeczy tam to będą liche. Lubię ten sklep głównie dlatego, że mają mało skomplikowaną obsługę tych mebli.
 
reklama
dziewczyny jakie kupowałyście bądź planujecie karuleze? (na pewno był ten temat, ale nie znajdę go teraz:D) zastanawiam się nad fisher price rainforest i tiny love wyspa marzeń.. co jeszcze jest fajnego z takich kolorowych grających:D?
 
Do góry