reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

Vileyka mi się bardzo fisher price podobają karuzele-gra, podobno skupia uwagę dziecka i ma taki ładny projektor. Niestety wczoraj dziadkowie kupili z braku laku jakąś karuzelę, która mi się zupełnie nie podoba i zwisa strasznie nisko nad łóżeczkiem. Chciałam kurcze sama kupić tą karuzelę na necie ale nie oni poszli do marketu(pewnie z dobrymi intencjami) i kupili choć podobno wyboru nie było. Teraz jeszcze chcą kupić podgrzewacz. Nieważne, że w sklepie mają jeden rodzaj,że nawet nie ma możliwości wyboru ale i tak kupią.
 
reklama
Czasem się zastanawiam, czy gorsi tacy dziadkowie, czy tacy jak moi, którzy w ramach prezentu kupili 2 grzechotki i 2 ciuszki :) i jakoś nie spodziewam się w najbliższym czasie innych prezentów niż kartka z życzeniami na imieniny :)
 
Nam akurat karuzele prezentuje moja siostra, bo pytała się co chcemy.. i jedyne na czym mi zależy to żeby nie była zbyt głośna i żeby miała pluszowe misie, a nie plastikowe zabawki..
 
Vileyka ja zastanawiałam się dokładnie nad tymi samymi karuzelami:-) i nie wiedziałam którą wybrac (chociaż skłaniałam się do Fisher Price). Problem rozwiązała moja siostra kupując Bartkowi Tiny Love. I musze powiedziec, że jest ślczna, ma kolorowe pluszowe zwierzaki, fajne melodyjki. Tylko wydaje mi się, że trochę za głośno się te maskotki obracają, tzn jak spadają to wydają taki stukot. Ale nie wiem jaka głośna jest RainForest, bo te liście pewnie też jakiś odgłos wydają. No i dostaliśmy też matę Wyspe Marzeń - przepiękna, chociaż też myślałam o kupnie Rainforest:-)
 
Vileyka my mielismy dla Jakuba taka własnie najprostsza karuzelke, (o coś takiego http://www.tomiko.pl/97,canpol-karuzela-plastikowa-misie-i-delfin-2-331.html plastikowa, nisko zawieszona- prezent od tesciow- nie podobała mi sie , ale powiem szczerze ze Jakub właśnie bawił się nią rewelacyjnie. Kolory intensywniejsze niz w pluszowych i dzieci wyciągają rączki do zabawek i mógł je łapać jak grzechotki-to tak szarpał nią, miał super zabawę. Ale oczywiście dla nas piekne są te pluszowe;-). Plusy to że można było je myć, a pluszowych nie a przeciez się kurzą.

No i ja myslę ze trzeba poczytać o rozwoju wzroku takiego malucha- jaki cel ma ta karuzela? Wiem że dziecko na początku lepiej widzi takie jaskrawe kolory niż pastelowe i max na wysokość pół metra. I jesli chodzi o poruszanie się zabawek to możliwość złapania ich chocby próby jest ważna- o to chyba chodzi w karuzeli.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam Tiny Love i moim zdaniem dla maluszka jest fajniejsza niż Fisher Price. Te fishera są bardziej "pod rodzica"- sa ładniejsze ale chyba nie o to chodzi. Tiny Love ma wyraźne kolorki i dźwięki mi się podobają. Ma też czarno- białe zawijaski a to podobno jest najbardziej widoczne dla maluszków i najbardziej im się podoba. Córcia bawiła się nią długo a potem wyjęłam pałąk i została lampka i dźwięki.
Ale to na pewno dużo zalezy od dziecka- jak trafisz w upodobania takiego malucha to fajnie, jak nie- trudno. Np huśtawkę FP sprzeałąm na allegro po tygodniu- moje dziecko nie było zupełnie zainteresowane a przecież wielu maluszkom odpowiada
 
Ja mam Tiny Love i moim zdaniem dla maluszka jest fajniejsza niż Fisher Price. Te fishera są bardziej "pod rodzica"- sa ładniejsze ale chyba nie o to chodzi. Tiny Love ma wyraźne kolorki i dźwięki mi się podobają. Ma też czarno- białe zawijaski a to podobno jest najbardziej widoczne dla maluszków i najbardziej im się podoba.

też o tych czarno białych zawijaskach mnie uczono:tak:
A wrzuciłabys linka albo zdjecie tej Tiny love?:-) bo pewnie sami sobie bedziemy musieli kupić i doprawdy tez nie wiem jaka
 
KARUZELA KLASYCZNA Tiny Love GRATISY + Kurier 11zł (2054371403) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. my mamy dokładnie taką ale jakoś mi śmiesznie na zdjęciu wygląda:-D W rzeczywistości bardziej do mnie przemawia. Matę też mam z Tiny love i uwielbiam zabawki dla dzieci tej firmy- widać że mają tam niezłego speca od zainteresowań takich maluszków:tak: U nas FP przy kilku zakupach okazało się niewypałem. Jakość super ale nasza Lidka średnio była zainteresowana. Za to Tiny Love i Lamaze mają pod tym względem ekstra zabawki- kolory, faktura zabawek, szeleszczące elementy...
 
Vileyka-my mamy Fisher Price Rainforest i jest genialna.Synek używa odkąd skończył miesiąc do teraz. Bardzo przyciąga uwagę dziecka, ma żywe kolory,no i nie tylko kręcą się zabawki ale jeszcze wachlują te liście. Ma regulację głośności, służy jako lampka nocna i ma 3 utwory klasyczne i odgłosy dżungli do wyboru. Dla mnie to w ogóle najlepsza zabawka jaką dotej pory mieliśmy.Niczym innym mały nie był tak długo zainteresowany. NAjgorsze,że dla małej chyba będzie trzeba drugą kupić(no bo czemu ma być poszkodowana;-) bo Przemek w życiu jej tej swojej nie odstąpi.
 
reklama
Do góry