reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze zakupy

reklama
Melisa...ja Ci powiem, że może fajny bajer i niedrogi, ale zastanów się czy jest Ci na prawdę potrzebny:) czy chcesz karmić butlą? ja zamierzam w wodzie wszystko wygotowywać i podgrzewać;) bo chyba to najtańsza opcja:):)

ja też tak myslałam, ale koleżanka powiedziała mi, że u niej gotowanie najpierw wody które zajmowało trochę czasu powodowało ryk córy :-) a te podgrzewacze pasują też do słoiczków to się przyda na przyszłość. Gdyby kosztowało więcej i zajmowało więcej miejsca pewnie bym się nie zdecydowała, chociaż nie wiem na 100 % bo ja w sierpniu już do pracy wracam to się pewnie przyda tzn. ułatwi życie;-)

mama mam taki sam tylko kolor beżowo-kremowy i fotelik innej firmy, ale wózek bardzo mi przypadł do gustu
 
Hmmm... no wlasnie nie wiem, bo troche mysle jak Alka, ze jest tani, ale wiem tez, ze nie zawsze jest tak, ze jak cos jest tansze, to gorsze :-) W sumie na necie znalazlam dobre opinie o nim. I ma rok gwarancji. A nie chce inwestowac w 2 urzadzenia, bo po pierwsze nie mam tez gdzie tego wszystkiego trzymac, a po drugie drozej to wychodzi. A ja chcialam tylko tak do uzytku dorywczego, zeby wyparzyc butelke, smoczek, czy podgrzac sloiczek, wiec nie musi to byc full wypas :-) Ale jeszcze pomysle :-)

Mama- ​fajny wozek :-) Widze, ze juz jestes w pelni przygotowana :-)
 
Melisa ja z tego samego założenia wychodzę, nie chce więcej inwestować bo rzadko będę używać i chce urządzenie 2 w 1 bo nie mam miejsca. A droższy sprzęt też moze się zepsuć i wtedy szkoda tak duzej kasy.
 
Ewelina oo a zastanawiałam się nad tą kolorystyką też.. ale nie byłam pewna czy nie za jasny.. żeby się szybko nie brudził.. jak się pytałam to nikt go nie miał.. a tu proszę teraz Ty masz hihi :) ja niestety nie miałam możliwości obejrzenia wózka na żywo..
fakt faktem ciutke ciężkie są te wózki ale moim zdaniem przepiękne :-D
 
Tak, zdecydowanie i za waszymi radami " ręczniczki" zostawiam, a co tam:-).

Także za Waszymi radami nawiedziłam dziś H&M. Bardzo nie chciałam kupować żadnych spodni dla siebie, w zasadzie juz bym nawet nie kupiła ale. 1. nie miałam w co się dziś ubrać na te zakupy, bo moje dzinsy ciążowe strasznie ciasne w biodrach i cisnęły brzuch 2. wielka przecena i w H&M dostam super i ładne i ciepłe za ...60 zł:tak:. Będą dobre nawet na mróz bo to taki ciepły sztruks. A pamietam że jeszcze z 3 tyg chodziłam w ciążowych po porodzie. Ale czapeczkę odpuściłam, mam jedną taką dostaną od znajomej to mi wystarczy dla małego. Za to też po 10 zł były bluzeczki dla Jakuba :-).
-----------------
Melisa ja mam zdanie jak Alka - jak coś do wszystkiego to raczej do niczego. No i ja nie kupuję "noł nejmów", bo zawsze mi to itak wychodzi drożej, albo się popsuje i leży w reklamacji.........albo coś jest nie do końca tak jak powinno......... Ja uzywałam podgrzewacza bardzo długo, chyba do 2 latek, a wyparzał w garnku i sporo wydawałam na nowe butle i smoki bo się niszczyły. teraz przy 2 dzieci nie będe miałą na to czasu a i kasa wyjdzie na jedno albo i taniej.
Ale jak masz odwagę, kto wie, moze akurat bedzie ok.
 
reklama
asiuk siostra moja używała tego prześcieradła, super sprawa! z jednej strony milutkie a z drugiej taki "materiał" nie przemakalny.. materac jeszcze nigdy mokry nie był ;) możesz prać w pralce i nic się nie "zepsuje" ma go trzy lata już i ciągle świetnie wygląda! :)
 
Do góry