reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Alice_1 - wow zaczęłaś 37 tydz. gratulacje :-)
Co do czapeczki to ja kupiłam w C&A i za nic nie wiem czy będzie ok, wydaje mi się duża a mojemu K taka mała :-) i bądź tu mądry ;-)
 
reklama
Citronka- ​ja tez dlugo szukalam malutkiej czapeczki :-) I kupilam w malym sklepiku w Wadowicach z ubrankami dla Dzieci taki komplecik czapeczka, szaliczek i rekawiczki- sliczniutkie i malutkie (0-3m) :-)
 
Co do czapeczki to ja kupiłam w C&A i za nic nie wiem czy będzie ok, wydaje mi się duża a mojemu K taka mała :-) i bądź tu mądry ;-)
Ja też już dziś mam czapeczkę i właśnie jak u Kasi-kupiona w C&A. Rozmiar na niej chyba 62 ale i tak wzięłam:)po 12 zł była chyba z 18,do tego ciepłe rękawiczki w kolorze kombinezoniku- czyli granat:-)
Sobie butów nie wzięłam, ale i tak jestem zadowolona z zakupów
Aha- i kupiłam wreszcie wkładki laktacyjne J&J w rossmannie.
 
kurcze a ja ostatnio poszłam do apteki i mówię do gościa "poproszę wkładki laktacyjne J&J" a facet się nie mnie patrzy i mówi "poważnie J&J?" ja mu że tak a on do mnie "droga Pani polecam Bella mama, za J&J płaci się za firmę a Bella mama sa naprawdę dobre" no i tak mnie facet skręcił że wzięłam Bella.
Powiedziałam mu ze jak będą złe to wrócę się do niego :-D w ogóle zaczął mi mówić o karmieniu piersią i tak staliśmy i gadaliśmy 10 min na końcu powiedział że ma jakiś kurs zrobiony w tym temacie, nieźle nie ?
Facet a mówił z taka pasją :-)
 
Citronka- ​ja tez dlugo szukalam malutkiej czapeczki :-) I kupilam w malym sklepiku w Wadowicach z ubrankami dla Dzieci taki komplecik czapeczka, szaliczek i rekawiczki- sliczniutkie i malutkie (0-3m) :-)

Szaliczki nie potrzebne bo te skarby widocznych szyjek nie mają:-p:-D

Ja kupiłam czapeczki zimowe latem na wyprzedaży i były przecenione z 65PLN na 49,90 potem na 39,90 potem 19,90. Chciałam przed chwilą sprawdzić rozmiar ale odprułam metki, żeby niunia nie drapały i nie wiem :sorry: Ale takie malunie chyba 35 i 37
 
Do nas doszła paczka z prezentem dla rodziców- ciśnieniomierz i dla maluszka termometr na podczerwień, taki. Sobie też już mierzyliśmy temperaturę.
termometr_tm_52z.jpg
 
Ja też używałam wkładek Bella mama i byłam zadowolona, teraz tez kupiłam. Kupiłam jeszcze do przetestowania te z rosmana babydream. najtańsze wkładki bella znalazłam w Realu za 60 sztuk cena coś koło 13 zł i to bez promocji, w aptece chcieli ponad 20 zł za taka paczkę.
 
reklama
Ja też używałam wkładek Bella mama i byłam zadowolona, teraz tez kupiłam. Kupiłam jeszcze do przetestowania te z rosmana babydream. najtańsze wkładki bella znalazłam w Realu za 60 sztuk cena coś koło 13 zł i to bez promocji, w aptece chcieli ponad 20 zł za taka paczkę.
A ja nigdzie nie mogłam znaleźć wkładek laktacyjnych babydream-hmmm jak one wyglądają??- bo pewnie bym wzięła. A że pierwszy raz będę używać, oparłam się na opiniach moich koleżanek i padło na J&J.Jak nie będę zadowolona-będę zmieniać:-D
 
Do góry