reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja też na razie nie kupowałam zabawek. Niech się dziadkowie wykażą ;) Chociaż teściowa już poszalała. Razem z walizką ciuszków dla Małej przywiozła, grzechotki, gryzaczki, nawet łyżeczki :) Tylko że kilka zabawek pójdzie w kosz (tzn. najpierw zdjęcie Poli z grzechotką, dla babci, a potem w kosz), bo dostaliśmy to rozpakowane, bez żadnego opisu, nie wiadomo, czy to z atestem, czy bezpieczne. A wyglądają podejrzanie - plastikowe grzechotki pomalowane obłażącą farbą. Nie będzie mi dziecko tego zlizywać :no:
 
reklama
U mnie też sami przyjdą - jeszcze tego samego dnia.
Jak się Szymon urodził, to B. zasugerował, że może by nam dali kilka dni i wspomniał coś o kamerce internetowej to tak się nasze mamy nastroszyły, że hoho!
A moja powiedziała, że jak On chce jej wnusia przez internet pokazywać, to niech nie liczy na zaproszenie na obiad, tylko też będzie przez internet oglądał...
 
dziewczyny...a kupujecie karuzelę nad łóżeczko? jak tak to jaką? albo jakie pierwsze zabawki się przydadzą?? mata edukacyjna...leżaczek...grzechotki...??


ja mam narazie tylko karuzelę FISHER PRICE KARUZELA RAINFOREST K3799 (1967717651) - Aukcje internetowe Allegro , resztę póxniej zakupię, wolałabym szczerze jak ktoś przyjdzie odwiedzić malucha nie kupował zabawek ale dał kaskę(pewnie tak nei będzie) bo znacznie bardziej podobaja mi się firmowe zabawki: fisher price, tiny love, bright start .
Co do odwiedzin w szpitalu nie będę chciała nikogo, w domu tylko na początek rodzice i rodzeństwo. Tylko muszę teściowa nauczyć zdejmowania butów bo ona ma z tym problem i uważa, ze przecież mogę umyć jak ona wyjdzie:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Ewelina - aukcje tego sprzedawcy się zaczynają od niskiej ceny.
No nieważne.

Właśnie pomyślałam, że jak dokupię jakiś pałąk tani, jakikolwiek, to będę mogła sobie zaczepiać wszędzie, np w foteliku, w wózku.

O i takim sposobem w 5 minut sama siebie pocieszyłam :)
 
no widzisz, ja też pałąk będe jakiś kupowała, ale z tym poczekam do stycznia albo może ktoś nam kupi jak się będzie pytał co dla dziecka. Chociaż tak jak pisałam wolałabym zakupić sama, bo wolę kupić uzywany ale jakiejś lepszej firmy, kolorowy itd
 
reklama
Do góry