reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja mam wszystko poprane. Kocyki i kołdry też. A ja wiem kto dotykał tego przede mną, jeśli np mam kocyk i ochraniacz z ikei? A może koleś który nie umył rąk wychodząc z łazienki? Nie zaszkodziło, wszystko przeżyło a teraz wiem, że jest czyściutkie i czeka na Małą Gadzinkę ;)
 
reklama
Ja też piorę i prasuję wszystko co się da .:-p

Melisa87
śliczne te naklejeczki. Zazdroszczę że masz oddzielny pokoik i mozesz tak urządzać, chociaz ja miałam to swoje 5 minut 5 lat temu:-D.
Ja pieluszki kupiłam HUGGIES bo moim doswiadczeniem sa najlepsze na rynku i tańsze od Pampers. New born paczuszkę 27 sztuk, a potem zobaczymy jaki klops się urodzi to wezmę dalej 1 lub już 2.

A Ty tak jakMarcia napisala, wyczujesz sama, ktore po prostu sluza dziecku. I wtedy to już nikt Ci nie przemówi żebyś kupowała inne:-D.
fazerkamm mi położne powiedziały że 3 szt krótkich dogodnych do karmienia. U mnie w szpitalu piżama by nie przeszła - nawet majtek nie pozwalają:-) Moze zgodza się chociaż na te specjalne poporodowe, bo jakos nie uśmiecha mi się z wciśniętą mega podpaską bez majtek chodzic:szok:

U mnie to samo. Do kibelka szłam podpaskę ręką trzymając, ale skoro nie wolno majtów to nie wolno:crazy:

ile koszul jest potrzebnych do szpitala??
ja jak narazie mam jedną i jedną piżamę.. i nie wiem ile jeszcze mam kupić..

Piżamka Ci się raczej nie przyda:-D. ja do samego porodu zuzyłam 3 koszule i 4 szpitalną-ale nie życzę żadnej 10 godzin rodzenia- sobie tez nie:no:.
 
a ja też wszystko będę prać..:) łącznie z wkładem w wózku i futerałem przy foteliku...nawet nie ze względów higienicznych, ale oglądałam kiedyś w ddtvn, że dzięki temu wypłukuje się chemikalia, które były użyte do produkcji i mogą uczulać malucha...
 
Oceanica...nie mam pojęcia..ja swój wózek kupiłam w październiku (pod koniec), bo okazja była, ale w sumie to ciekawy temat, bo ja fotelika jeszcze nie mam i czekam na jakąś promocję..
 
reklama
Wkład w wózku wyprałam i tapicerkę fotelika też. Ale mam nadzieję, że fotelika już nie będę musiała.
Kupiłam taki (tylko w innym kolorze) pokrowiec na fotelik i to będę prała częściej.
 
Do góry