reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

no pewnie, ja pałąk po kilku dniach zdjęłam, bo mi i małemu przeszkadzał, o tyle że zerwał zabawki z pałka i sie nimi bawił tak "normalnie" w rączkach:-p
 
reklama
Gosia - bardzo fajny ten leżaczek, ja bym na Twoim miejscu nie szukała pałąka bo jak położysz malutką w nim to Wera będzie sobie oglądać co tam mamcia robi np. sprząta albo gotuje coś ciekawego :-) ooo i to będzie dla niej najlepsze zajęcie tak myślę ;-)
 
Gośka, bardzo fajny leżaczek.

A do mnie właśnie przyszła czapeczka dla Maluszka, strasznie się cieszę bo jej brak spędzał mi sen z powiek no ale już jest. Czy Wy też miałyście taki problem z kupieniem w sklepie takiej malutkiej czapeczki na zimę? ja musiałam zamówić przez allegro bo nigdzie nic nie było.
 
Gośka, bardzo fajny leżaczek.

A do mnie właśnie przyszła czapeczka dla Maluszka, strasznie się cieszę bo jej brak spędzał mi sen z powiek no ale już jest. Czy Wy też miałyście taki problem z kupieniem w sklepie takiej malutkiej czapeczki na zimę? ja musiałam zamówić przez allegro bo nigdzie nic nie było.

a to super:-) ja kupiłam w lumpeksie; były malutkie i cieplutkie:)
 
Ja jeszcze czekam z zakupem czapeczki na zimę, bo siostra A.ma nam dać po swoim dziecku. Ale coś sobie myślę, że jak dziś mi się uda wyciągnąć moją drugą połówkę na zakupy-choć ciężko będzie bo śpi jak zabity:-D,to może się rozglądnę w C&A albo w Smyku za czapunią.
 
moja mama małą ciepłą zimową czapkę dorwała w Wejherowie jak z tatą pojechała kupować krzesła..w siecówkach były same wielkie...
 
reklama
Ja taką małą czapeczkę na zimę kupiłam w malutkim sklepiku z dziecięcymi ubrankami. Dziś chciałam jakiś sweterek kupić ładny ale nie było nic fajnego tylko jakiś cały niebieski akrylowy:crazy:
 
Do góry