reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Ja myslę że ceny dla maluszków nie wzrosną, jeśli już to nieznacznie, będa musieli sprzedawcy zejść z marży, bo nie sądze żeby ktoś kupował jak już teraz ciuszek dla maleństwa w cenie jak dla dorosłego a wystarcza na kilka mcy. Obym miała rację:crazy:. Cholerna polityka:angry:.

Ja czekam na swój wózek, niestety teutonia ma przerwę w produkcji 15 XII-5 I - oby zdąrzyli:szok:.

Fotelik polecam TEUTONIA TARIO, albo ROMER/BRITAX
 
reklama
ja z wózka wyprałam tylko pokrycie tego materacyka w środku:D A Ł. wczoraj stwierdził, że chyba najwyższa pora przywieźć łóżeczko i je tu już postawić:D
 
dziewczyny...a kupujecie karuzelę nad łóżeczko? jak tak to jaką? albo jakie pierwsze zabawki się przydadzą?? mata edukacyjna...leżaczek...grzechotki...??
 
Anastazzja ja nie kupuje takich rzeczy. Musi by coś do kupienia dla cioc, wujków, itp.:-) No i właśnie dzisiaj siostra spytała jaka karuzele chcemy. I zastanawiam sie nad takimi:

wypas KARUZELA + PROJEKTOR + PILOT Fisher Price (1972520343) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE KARUZELA RAINFOREST K3799 (1967717651) - Aukcje internetowe Allegro

I nie wiem którą wybra, bo jedna ma projektor, a druga liście i takie kolory ładne. Matę
mam nadzieje, że kupi szwagier:-). A dopiero to czego nie dostaniemy będziemy kupowc.
 
Ja tez narazie takich rzeczy nie kupuje :-) To mozna w kazdej chwili zamowic przez internet, a trzeba dac mozliwosc kupienia czegos najblizszym. Wiadomo-kazdy jak odwiedza pierwszy raz Dzieciaczka to chce cos przyniesc (zwlaszcza jakies drobne zabawki, grzechotki itp.), a jak Maluszek ma wszystko to jest problem :-) A jak nie przyniosa wlasnie tych rzeczy, to sie szybciutko zamowi :-)
 
no z tym, że ja raczej do siebie przez długi czas nie będę do siebie zapraszać ludzi:p chcę najpierw pobyć sam na sam z dzieckiem i P.:p
 
Ja też nie zaprosze.......sami przyjdą:-). No ale mam na myśli najblizszą rodzine typu rodzice czy rodzeństwo. Pozostali mam nadzieje przyjdą za min 2 tygodnie.
 
reklama
no właśnie u mnie jedynie będą rodzice moi i P. i rodzeństwo P. ale od nich prezenty dostaniemy już na święta..najwyżej po świętach dokupię:)
 
Do góry